Venus adlı kullanıcının mesajları

Uzman yardımı almak fayda ediyor. Olumlama ve meditasyon yaparak odak noktanı değiştirmelisin biraz. Takıntı cidden kötü bir durum ve bizi istediğimiz hallere sokabiliyor. Birini bulmak başka birini unutturmuyor inan. Ancak bu takıntı ve platonik olduğundan gerçek bir sevgi aşk değildir. Aşk iki kişi arasında yaşanan bir duygu akışı bana göre. Bu şekilde bir ilişki yaşar ise diğeri çok boş gelecektir.

Evet,meditasyon yapmayı düşünüyorum.Ama uzman yardımı cidden işe yarar mı bilmiyorum.Beni de,eğitim hayatımı da çok etkiliyor.Teşekkür ederim cevabın için :,)

Merhaba...
    Biliyorum belki alakasız olabilir ama son 2 yıldır içimde bitmeyen büyük bir boşluk var.Platonik olarak âşık olmuş olduğum birisi vardı,evet âşktı ama artık takıntıya dönüştü (umut bekleme,onu düşünme gibi)En azından ben öyle düşünüyorum.Sizin de olmuşsa daha önce,nasıl unuttunuz?Kendimizi sevmekle mi alakalı bir şey mi?Cidden unutmak için illaha birini bulmam mı gerekiyor?Cidden hem ondan dolayı hem de içimdeki kara delikten dolayı kafayı yiyeceğim çok moralim bozuluyor.Mutlu insanlar görünce çok kötü oluyorum.Yalnızlığım,mutsuzluğum,acınasılığım yüzüme vuruluyormuş gibi hissediyorum.

02.05.2020

Takıntılı değilim,arada bir hatırlatan şey olunca “Hmm,peki” diye geçiyorum ve hayatıma devam ediyorum.Beni seven arkadaşlarım var,ailem var.Ona ihtiyacım olmadığını şubata doğru anladım.Kendisi halinde kusurlu birisiydi,onu anlamaya çalışmama rağmen,zaten kendimde sürekli kusur bulan ben,daha da fazla kusur buldu.Kendimle barışık olmaya çalışıyorum,spor yapıyorum,müzik dinliyorum.Başlangıç seviyesi için yoga programı indirdim fşsççaçaçsçd (bakalım yapabilecek miyim?).Sevgi konusundaki travma için de teşekkür ediyorum ona,sayesinde kimseye güvenmiyorum.

Kitap olarak ”Aşkın L Hali” ve Örümcek Kadının Öpücüğü”nü tavsiye ederim.Ama Örümcek Kadının Öpücüğünün konusu lgbti değil,oradaki baş karakterlerden biri eşcinsel.Bir devrimci ile bir eşcinselin hücredeki konuşmalarını,yaşadıklarını ve birbirlerine film anlatmalarını anlatıyor.Haa bir de şey var kitap olarak “Adınla Çağır Beni.”

Kendini bir kalıba sokman gerektiğini düşünmüyorum.İronik olan da şu ben de kendimi poliseksüel olarak tanımlıyorum.Son 2 yıldır kimseden gerçek anlamda hoşlanmadığım için,bilmiyorum.Kim bilir,sen de daha ne insanlardan hoşlanırsın.O yüzden seni anlıyorum.Belki biseksüelsindir,belki benim gibi poliseksüel,belki de panseksüel...Kızlardan mı hoşlanıyorsun?Evet.İllaha bir kalıba girmek zorunda değiliz aslında ama maalesef bazı insanlara açıklama yapmak zorunda kalıyoruz ☺️

ben çok fazla dizi izleyen biriyim.Sıralama yapmak oldukca zor. 1.Prison Break 2.orange is the new black 3. 7 numara ( Türk dizisi )

Hayatında seni en çok motive eden söz nedir ? hatta hayat motton ?

Şu an maalesef hiçbir şey beni motive etmiyor.İhtiyacım olan kişiyle konuşabilsem,belki de olabilirdim her şekilde.

Seni en çok motive eden şey ne?

Bu soruya cevabım ilk sezon olacak. Çünkü ilk bölümlerdeki sürükleyici atmosfer diğer sezonlarda yoktu. Dizi sıralaması yapacak olsan ilk 3 ü ne olurdu ?

Çok dizi izlemiş birisi değilim,ama izlediklerimi referans alacak olursam şöyle olurdu

Oitnb

Euphoria

The Umbrella Academy

Senin ilham aldığın bir film/dizi karakteri var mı?

Gerçek hayatta tanıştığım lezbiyenlerin çoğunun istediği de çoğunlukla fuckbody tarzı şeylerdi

Düşünsene bu kişinin zihniyeti bu zaten sanalda da olsa gerçektede olsa istediği bu değişmiyor

Önemli olan tek tük duygularada önem veren kişileri bulmak

Ve bence en büyük sorun lezbiyenlerin aşırı egoist olması ve EGO’larından yanlarına yaklaşamamamız 😂

Hiç sorma 😅 Tarzını ya da başka bir şeyini beğendin,hemen affedersin götleri çok fena kalkıyor.Bir keresinde kızın birinin arkadaşının tarzını çok beğenmiştim.Arkadaşın tatlı takip etsem sıkıntı olur mu diye sorduğumda da “aRkAdAşIm AmA kIz ArKaDaŞıM.” demişti.Ben de ona adlarına çok sevindiğimi söyleyiş nazar boncuğu emojisi attığımda da görüldü attı :/

Bazen de çok güzelsin,tarzın mühtiş vs.şeyler söyleyince sanki onlara yavşamaya çalışıyormuşuz gibi davranıyor bazıları da

Bir de şu fuckbodyler var 🤢

Sosyal medyadan birçok kişi ile tanışabilirsiniz biraz araştırmacı olun yahu :)

Evet ama şöyle bir dezavantajı var,bazıları maalesef birini “düşürmek”,sevgili,flört ya da fuckbody olmak amacı konuşuyor ve utanmadan bunlarla övünüyor,bazıları ise aşırı egoist ve onlara yazan herkesin onlarla beraber olmak istediklerini düşünüyorlar.Saçma :/ Bence gerçek hayatta arkadaş edinmek daha mantıklı.Evet,sanaldan lezbiyen arkadaşlarım oldu ve 2-3 tanesi çok sevdiğim arkadaşlarımdan biri oldu.Ama bazıları aşırı egoist ki gerçek hayatta da öyle

Biliyor musun?Ben de senin gibiyim.Poliseksüel olabilirsin aslında ki ben de öyleyim sanırım.Uzun zamandır bir erkekten ciddi olarak hoşlanmadım,beğendiğim oldu tabii.Tabii erkeklerden de hoşlanıyorum ama kadınlara olan hoşlantım,hislerim daha fazla.Mesela ben de biyolojik olarak kız ama trans erkek olan birine aşık olmuştum.Tabii tam olarak trans mı yoksa genderfluid falan mı butch mı bilmiyorum çünkü aramız açılalı bayağı oldu çok boktandı.Feminen kızlardan da hoşlanıyorum mesela ki sen de benim gibi biyolojik olan ama yönelimi,cinsel eğilimi farklı olan insanlardan hoşlanıyorsun.Dediğim gibi poliseksüel olabilirsin.

Ben de ortaokulda bir arkadaşımdan sanki hoşlanır gibi olmuştum o aklıma geldi,tabii sapkınlık sanıp görmezden gelmiştim.Aşk mıdır bilmiyorum artık ama en son 2016 aralıkta.Hala aklıma gelip duruyor,herşeyi berbat ettim şimdi de eminim benden nefret ediyordur ve ben şu an onun reklamını yapıyorum karışık bir durum fllaöaöööaösö

En sevdiğin yiyecek?Yiyecek/İçecek kombinasyonu?