Venus adlı kullanıcının mesajları

Sevgi konusunda yaşanan travma... İşte tüm bunların sebebi bu ne yazık ki. Takıntıdan ziyade bence baya derin ve atlatması zor aşk bu ve o kişiyi tamamen kaybedince bir boşluk, hissizlik ve yapılan şeylerden zevk almama ve herşeyin anlamsızlaşması takip ediyor. Uzun zamandır böyleyim seni çok iyi anlıyorum. Yeni biri ile bile tanışmak istemiyor insan. Gözümüzde büyütüyoruz hayranlık duyuyoruz bazen ve tam anlamıyla istediğimiz kişi olduğunu düşündüğümüz için onu kaybedince sanki bir daha bu şansı yakalayamayacakmışız gibi geliyor. Umarım ikimizde atlatırız

Neyseki atlattım da üstüne başks minik travma da oldu başkası tarafından maalesef fşşsşsşsşşdfm olumlu düşünsem de olumsuz olduğu için hiçbir şey hakkında hiçbir şey düşünmüyorum.Ben de hayranlık falan duymuştum nedense,hani normal bir birey olmasına rağmen,belki de onu görünce kendi içimdekileri gördüm sandım :(

Benim düşüncem ve benim ile aynı fikir de olan bir çok kişi vardır.

Şöyle ki, bir insan bir şey yapmadan, etmeden önce düşünür olumlu veya olumsuz ama nereden düşündüğün önemli bence insanlar 2 çeşit düşünme olasılığı var biri beyin diğeri ise kalp'tendir. Ama bu güzel aşk duygusu karşında gördüğün insana kalpten gelen bir duygu ise biraz zor durumlara sokabilir ve karşılıksız veya karşın'da ki seni düşünmüyor ilgilenmiyor olasılığı ve olduğunu düşünürsek bu olay biraz üzücü olabilir sonuçta seviyorsun ve onu istiyorsun ama bazen'de vazgeçmesini bilmek gerek çünkü seni gerçek'ten seven insan senin yanında olur ilgilenir sahip çıkar demek istediğim her insanın kendine göre bir hal ve tavırları vardır birini veya bir şeyi unutmak için bin ton yapabileceği vardır mesela unutmak için başka bir şeyler ile ilgilenir veya başka bir olaya odaklanır hobi vb gibi yani lafın kısası bence senin yanında olmayan bir insana o kadar üzülmek saçma gibi geliyor bana , tabi şimdi söz konusu aşk olunca bir kalbe söz geçiremiyorsun ama her gün onu düşünerek kendine eziyet etmekten iyidir kalbin'den ne geçiyorsa onu yap derim.

İstediğin her şeyin güzel olması dileğiyle :)

Teşekkür ederim :) Pek sanmıyorum güzel olacağını bir şeylerin fşsççsçaçdçfçf Malum finaller anksiyetemi tavana çıkarıyor hocamız mükemmel olduğu için haftaya bitecek olan finallerimizin üstüne son anda ödev verdiği için başka düşünecek bir şeyim yok şu an gisçsççdçfçf

Kimsenin umurunda olacağını sanmıyorum ama artık hiçbir şey hissetmiyorum.Bu konu hakkında o kadar mutluyum ki.Uzun zaman önce bırakmıştım zaten (sanki ilaç bırakır gibi lkgçdçsçdçdç).Bir ara çok korkmuştum hep böyle hissedeceğim diye ama hayır :) Yalan söylemeyeceğim arada bir aklıma geliyor ama takıntı olduğum için değil,sadece şu an nasıl hissettiğini,daha iyi bir hayatı olup olmadığı,eğitim hayatında mutlu olup olmadığını,Vs vs.Sonuçta kendisi de konuştuğumuz zaman zor zamanlar geçiriyordu bunu çok sonradan ve kendisinden değil de stalklamış olarak öğrenmem üzücü oldu,onu anlayabilme açısından.Zaman gerçekten her şeyin ilacıymış.Kendi hatalarımı biliyordum zaten onlarla da barışık oldum.Artık ona da kızgın değilim.İnsanız sonuçta,nereye kadar kızgın ve mutsuz olacağız?

Şu an kimseden hoşlanmıyorum,aşık olmayı da düşünmüyorum.En son yeni bir umut olduğumda hanım efendi bana sırf antidepresan kullandığım için “Dayaklıksın” dedi gödöçsçsçsçsçdççf O yüzden aşk konusunda yeteri kadar umutsuzum,daha da umutsuz olduğum eğitim hayatıma aşırı sıkı tutanacağım.

Söyleyeceğim tek tavsiye şudur ki,kendinizle,hatalarınızla,başkalarının hatalarıyla (bilinçli olarak haksızlığa uğratmadığı sürece,üzgünüm tatlım aynı meslek bölümünde olup hiçbir şey bilmemene rağmen utanmadan beni kötü eleştirilere boğup bana haksızlık yapman çok umurumda ve yanlış kişiyle uğraşıyorsun) barışık olun.Çünkü hepimiz hata yapa yapa öğreniyoruz ve hata yapmak insan olduğumuzun bir göstergesidir.Önemli olan şey zaten hatayı devamlı olarak yapıp yapmamak değil mi?

Ben flörtü de hiç yaşamadım. Bugüne kadar hep erkeklerle flört ettim ama bir zamandan sonra sıkıcı oluyordu. Kızlarla flört etmeyi çok isterdim. Umarım yakın zamanda olur :)

Ya kadın erkek fark etmiyor,sana toksit gelen bir insanlar asla olma ve konuşma.1 ay boyunca kendimi suçladım bana çocuk dediği için.Ve sonra gitti kendisi çocuk gibi davrandı flçaçaçaçsçfl sözde 19 yaşındaymış ve hukuk okuyup ders verecekmiş :(

kitap olarak ,'sır' depresif ruh halimden cikmami sağladı kesinlikle oneririm

dizi olarakta, 'the l world' her ne kadar lezbiyen ilişkilerindeki aska inancimi kaybetmeme sebep olsada seviyorum. lezbiyen bi arkadas grubunun yasadiklarini konu aliyor eski bi diziydi simdi generation q diye yeniden cekilmeye baslamis .genel olarak guzel ve surukleyici .bir de 'atypical' var basroldeki bi kızla kişiliğim neredeyse aynı diye sanırım diziyi aşırı seviyorum dizide otizmli bi çocuğu ve ailesini anlatiyor.

film plarakta esaretin bedeli ama filmden pek emin değilim suanlik aklıma bu geldi

hayallerin neler, bunları gerceklestirecegine ne kadar inaniyorsun?

Başarılı olmak ve aşkı bulmak.Ama ikisinin de olacağına inanmıyorum.

Karantinanın sana sağladığı katkılar var mı?Nelerdir?

Miyazaki'nin animasyonlarının tadını pek alamıyorum,akıp gidiyor. Belki benimki alışkanlıktan dolayıdır. 😊Ocean waves izleme fırsatım olmadı pek de önerir gibi de değilsin, kararsız kaldım😁

Yok kötü değil,fakat beklediğimin aksinde çıktı.Ama yine de izle derim belki sen benden daha çok seversin.

Bilmem kaçıncı kez 'Yürüyen şato' animasyonunu izledim. Tavsiye ederim.

Ben bu animasyona aşığım!Küçüklüğümden beri.Benim gibi sevenin olması çok güzel

Ben de en son studio ghibliden Ocean Waves izledim.O da fena değildi aslında birazcık sıkıldım tabii,farklı bir konu bekliyordum.

yani ne bileyim, baksana millet ciddi ciddi, yani öyle aptalca şeylerle uğraşacaklarına, balon patlatma falan oynasınlar ☺

Saçma bulabilirsiniz,doğru gelmiyor da olabilir size göre.Ama aptalca falan demeniz hoş olmadı.İnsanlar neye inanırsa inansınlar.Sonuçta bazı insanlar ciddiye de alabilir,almayabilir de şu burç konusunu.En azından daha saygılı olabilirdiniz.Buradaki bazı insanlar da zaten astrolojiyle aşırı haşır neşir olduğundan değil de eğlencesinde konunun.Ben de astrolojiyle haşır neşir değilim mesela ama merak da ettiğim vakit oluyor.

Müziğe odaklan.

Melodi olarak tam bir şey aklıma geliyor,konu veya sözle beraber turşulu baklava oluyor.Aklımda daha çok kalbimin ne kadar kırıldığını,kendi benliğini bulmaya çalışmamı anlatmak geliyor.Çünkü gerçekten çok kalbim kırıldı. (ne kadar öğrenmenize gerek olmasa da) Bir ara “Namı diğer Hiç kimse.”diye bir şarkı buldum,üniversitenin başlarında sınıf arkadaşlarımdan dolayı iyice bir özgüven problemi yaşıyordum ve kendimi motive etmeye çalışıyordum.Şu kalp kırıklığı sendromu için Si Majör gamdan melodi canlanıverdi dün akşam yatarken fşsçşaçsçfçgö Hiç şarkı yazıp,müzik yapmadığım için :,) Sözlerde de bir şeylerim var

1 haftadır düzenli olarak streching ve karın kası için spor yapıyorum. Günlük olarak dijital çizim yapmaya çalışıyorum, ders çalışıyorum, minik parçalar besteliyorum, dizi izliyorum, yazılım da öğrenmeye başladım.

Ancak spor haricinde diğerlerini de düzene sokmam gerekiyor. Mesela elimde henüz bitiremeğim 3 tane kitap var, onları da düzenli okumaya başlayacağım. Bu hafta sonu kendime yeni bir haftalık program hazırlayacağım, bu şekilde hedeflerimi daha iyi takip edebilirim. Elimden geldiği kadar evdeki zamanımı değerlendirmek istiyorum 🥺👉👈

Keşke ben de planlarıma uyabilsem.Ben de uzun zamandır şarkı yazmak istiyorum,benim de bitirmediğim kitaplar var.Üniversitenin ödevleri de var tabii ,onları da yapıyorum.Yaptığım tek şey yemek yemek,uyumak ve pubg oynamak :/

Sana şöyle anlatayım, oldum olası kadınlara hayranım ve kadınları seviyorum ama bir erkek var ki ona çok büyük zaafım var. Ama bu demek olmuyor ki ben bi veya homoseksüelim. Ben insanım , kadınları severim veya bir erkeği , dostum hiç farketmez. Kendimizi bu kalıplara sıkıştırmamalıyız yoksa güzelliklerden mahrum oluruz. Böyle düşündükçe daha da çıkmaza girersin benden demesi :)

Katılıyorum,eskiden kendimi kalıba sokmam gerektiğini düşünürdüm ve çok kafa yorardım yönelimimle ilgili.Hatta burada da panseksüellik/poliseksüellik ile ilgili bir şey yazmıştım.Ama artık eskisi kadar umursamıyorum başkalarını.Hem “Sonradan biseksüel olabilir miyim?”falan filan her ne kadar saçma duyulsa da,kendimizi keşfediyoruz sonuçta diye düşünüyorum ki bana da biraz öyle geldi.”Cinsel TERCİHİNİ keşfedememişsin.”Tatlım,ayrımcı olup da “Erkek gibi erkek seviyorum.” düşüncesinde olman benim suçum değil.İllaha kimseye bir şey açıklamak zorunda olduğumuzu düşünmüyorum.Ben insan seviyorum.BİTTİ!

Tabii suç bizde değil,başkalarının farklılıklarını kötü bir şeymiş gibi kalıba sokmaya çalışanlarda ve baskıcı insanlarda.Cinsiyetçiler,ırkçılar,homo/hetero/trans/bi fobikler...

Pubg oynuyorum bu sıralarda,yeni hobiler de edinilebilir.Arkadaşım resim çizmeye başlamıştı karantinanın başında ama bıraktı şgşsşaçsççdçfçfçfl

Günlerimi uyuyarak ve Yasak Elma dizisini izlemekle geçiriyorum.Dizi niyeyse bağımlılık yaptı normalde Türk dizilerini de pek sevmem gşşsçaçaççsaçaççs Dizi de entrika dolu.Muhtemelen dizide güçlü,güzel,kurnaz kadınlar olduğu içindir.

Benim için bir sorun olmaz.Sonuçta karakter meselesi.Biseksüel birisi de aldatabilir,eşcinsel biri de aldatabilir,heteroseksüel birisi de aldatabilir.Birlikte olacağım kişinin yönelimi neden beni bu kadar ilgilendirsin ki?