Posts by Killerstalking

  Yönelim konusunda acele etmeni gerektirecek bir şey yok. Yıl 2021 oldu, etiketler bir anlam ifade etmiyor artık. Kimden hoşlanıyorsan onunla olmak istiyorsun; olay bundan ibaret. İllaki detaylı bilgi almak istiyorum diyorsanız, buradan sizin yardımınızla literatürde bilinen tüm cinsel yönelimler için ayrı ayrı başlık açıp bilimsel makalelerden referanslar kullanarak güzel bir yazı dizisi oluşturabilirim? Şimdiden mutlu yıllar! :)

  aslında evet kendimi lezbiyen o bu diye sınıflandırmak istemiyorum ama sadece merakımdan dolayı bunu sordum

  Öncelikle merhaba ! Yaşadığın gayet normal ve olası bir durum. Cinsiyetini kadın olarak belirtmişsin o yüzden ona göre yazacağım. Cinsel yönelimini genel yönelimin belirler bunu unutma. Örneğin heteroseksüel bir birey belki bir kaç defa kendi cinsiyetinde olan birinden etkilenmiş olabilir ama bu onu biseksüel yapmaz. Aradan uzun bir süre geçmiş ve bu süre zarfında erkekler hiç dikkatinizi çekmemiş. O an ki erkeklerden etkilenmenizin sebebini bilemezsiniz. Eğer şu an erkeklerden fiziksel , duygusal ve / veya cinsel olarak etkilenmiyorsanız lezbiyen olduğunuzu söyleyebilirim. Çok düşük bir ihtimal olsa da homo-esnek ( homo-flexible ) olabilirsiniz. ( Biseksüelliğin bir türüdür. ) Anlamı : Homo-esnek temelde eşcinsel olup karşı cinsle de ilişkiye girme fikrine olumsuz bakmayan , bu fikrin ters gelmediği veya nadiren karşı cinsle birlikte olan kişileri tanımlamak için kullanılır. Bu tanımı Wikipedi'den kopyaladım bilginize.

  cevabınız için teşekkür ederim gerçekten bu konu hakkında çok gelgitlerim oluyordu

  açıkçası eskiden görünüş olarak erkeklerden etkilenirdim fakat ilk öpücüğümü 4 yaşında lise 3 giden bir kızdan aldım ve sonra arkadaş çevremden bir kaç kızla daha da öpüştüm fakat hiç işin diğer tarafını iki cins olarak düşünmedim duygusal açıdan da kızlar çekiyor ilgimi tabii ve şunu ekleyim başta dediğim şey sadece bilmem kaç sene önceydi yani şuan bir erkek dikkatimi çekmiyor konu hakkında bilgisi olan biri yardım edebilir mi

  sanırım 1 yıl önceydi daha öncede bir çok kızla bişi yaşadım* öpüşütük dshfpdhpod* ama hiçbiri duygusal olarak açlık geçirdiğimde benimle devam etmemişti geçen sene en yakın arkadaşım ile bunlar hakkında konuşuyorduk ve birden ona karşı ilgi duymaya başladığımı fark ettim eskiden yaptığı her hareket şimdi kalbimi deliye çeviriyordu o zaman anladım onu her zaman öpmeyi düşünürken ya da sevgili olmayı daha fazla arkadaş olmazdık o an bir şeyler oldu ama fazla uzun neyse sonra kendimi onunla sevgiliyken buldum gerçekten hala hatırladıkça gülümsüyorum her ne kadar homofobik ailelere sahip olup ayrılmak zorunda kalsakta..

  Yaoi yerine Shounen Ai öneririm, Yaoi'ler bazen cinselliği abartabiliyor. Killing Stalking çok iyidir ama 👍

  doğru BUT a guy like you oku kafayı yersin dıphfpwefphep yani şahsen önerdiğim herkes tam smut kısmında hep bir şey olduğu için okumayı bıraktı hodwıofhoqı son bölümde falan o da azcık ucundan :')