Pancamo adlı kullanıcının mesajları

Merhaba, öncelikle aranıza yeni katıldım 25 yaşındayım ve kafam gerçekten çok karışık öncelerde kız arkaşım oluyordu ve cinsel ilişkiye giriyordum şimdilerde ise kızlardan pek haz etmiyorum yanlış anlaşılmasında kendini beğenmiş kibirli ve kezban buluyorum gel gelelim asıl konuya erkeklerden hoşlanmıyorum ben daha çok karekterlere hayran kalıyorum şöyle diyeyim geçenlerde 35 yaşlarında biriyle ufak bir konuşmam oldu saçlarını bayan gibi toplamış ve suratında makyaj vardı kıyafetleri de erkeksiydi ama konuşmaları bakışları davranışları ve karekteri o kadar hoiuma gitti ki bir çok şeyimi paylaşabileceğimi düşündüm ve kendisine hayran kaldım yani düşüncem seks yapmak değildi kesinlikle ama kendimi onun yanında iyi ve mutlu hissettim kızlarda bu olmuyor bir şey sorduklarında geçiştiriyorum ve konunun bitmesi için direkt kısa cevaplar veriyorum çıplak bir hatun görsem belki birlikte olurum ama keyif almayacağımı düşünüyorum erkekler konusunda ise hiç bir bilgim yok yaklaşık 3 senedir bu durumdayım ben tam olarak neyim psikolojik bir bunalımmı yaşamaktayım bilemiyorum böylr hissetmenin kesinlikle hastalık olduğunu düşünmüyorum ama bilemiyorum ben ne yapacağım :(