bilinmeyenxxx5 adlı kullanıcının mesajları

Merhaba, beni aydınlatır mısınız lütfen? Çünkü ben kendimi tanımlayamıyorum. Ben kadınım ve şu ana kadar tüm ilişkilerim erkeklerle oldu. Hiçbir kadını seksüel olarak düşünmedim. Seksüel bir şeyler düşüneceksem bu her zaman erkekler olurdu. Asla homofobik de olmadım ama bir lbtg üyesi gibi her şeyi A dan z ye takip ettim. Sanki hetero değilmişim gibi... Bu normal mi bilmiyorum ama açık sahnelerde erkeklerden ziyade hep kadınların seslerinden ya da izleyeceksem onların tahrik oluşunu izlemek beni her zaman daha da fazla etkiledi. Ya da bir erkeğin benim sert olmamı istemesi, biseksüel olması ya da erkek olarak cinsel organını saklaması. Bakın cinsellik hayal ettiğimde asla kadın düşlemiyorum ama kadın kadına olan ilişkilerin güzelliğini görüyor ve imreniyorum. En çok onların cinsel uyarımını izlerken haz duyuyorum fakat kendimle baş başa kaldığımda benden ilgi isteyen bir erkek hayal ediyorum. Metroseksüel ya da adı her neyse öyle bir erkek. Belki bunun bir adı yok bilmiyorum. Belki bir kadının bana aşık olması beni aşırı mutlu edebilirdi de onunla cinsel birliktelik yaşayamayacak olsam bile. Biseksüellik mi bu onu da bilmiyorum. Ama bu duyguları 30uma yaklaşırken hala ifade edememek de gülünç, farkındayım. Belki aynı süreçten geçen vardı. Yardımcı olabilen biri olabilecekse çok mutlu olurum.