blackyoda adlı kullanıcının mesajları

bilmediğiniz nokta zaten toplumda yeterince dışlayan gözlerle bakan insanlar var iken askerlikte bunu göze alıp giden konuştuğum kişiler tarafından öğrendiğim kadarıyla yemek dahi nasıl yeneceğini bilmeyen sıçmasını dahi bilmeyen insanların olduğu bir yere gidiyorsunuz.Gönül isterdi ayrımcılığın yapılmadığı bir durumda askerlik yapmayı.Ben de isterdim asker olmayı.Ama ne yazık ki psikolojik olarak kaldırabileceğim bir durum değil ben siz değilim ve bu kadar güçlü değilim.

Merhabalar uzun süredir Kimliğimi saklayan bir Lgbti bireyim.Ailemin tepkilerinden ve çevremden çekindiğim için halihazırda tahmin ettikleri ama duymak istemediklerini düşündüğüm benliğimi açıkladım.Zor da olsa kabul ettiler.Şimdi ise askerlik zamanım geldi şayet ben aşırı çekingen bir birey olarak son 1-2 aydır psikolojik olarak aşırı gergin haldeyim halk arasında pembe teskere denilen psikoseksüel bozukluk(onların tabiriyle)sebebiyle cürük raporu alma yoluna gitmek istiyorum fakat internette okuduklarım gerçekten korkutucu hikayeler.1. şahıstan bu raporu alabilmiş bir arkadaşımı burada blma şansım ve tecrübelerinden faydalanma şansım nedir?