Bombalurinamelody adlı kullanıcının mesajları

Bana göre demiseksüelliğimi bir kızla tanışmamla en net öğrendim.(hala onu çok seviyorum ve cidden eskisine göre onunla tanışmamla kendimi daha duygulu daha canlı hissediyorum, bana hiç hissetmediğim duyguları ve anları yaşattı. Aynı zamanda benim gibi her şeyden bıkmış birisinin amacını bulmasına yardım edip ayağa kaldırdı) ve bu durumumu söyleyebildiğim 3 kişi var. Ablam, en yakın olduğum arkadaşım(aramızda il uzaklığı olsada şuan, gelince ya da mesajlarda yine aynı oluyor aramız) ve internetten kendini kadın gibi hisseden arkadaşım. Açıkçası başta tedirgin olup kabul eden ablam, rahatça beni olduğum gibi kabul edense yakın arkadaşımdı. Sanırım ablama bunu açıklamaya çalışırken korkup ağlamam, arkadaşıma açıklarken ise biraz daha rahat ama yine hafiften tedirgin olmam onlara ne kadar yakın hissettiğimi gösterebilir, aynı zamanda benim ablam bazen kendisi hariç bir şeyleri eleştirebilen bir yönü de var ama benimle alakalı özel bir konu da çok bir şey diyip kırmaktan korkar(Belki şuanda benim zamanla düzeliceğimi düşünüyorda olabilir ama belki de ben onun hakkında fazla abartıyorumdur).

Golemiri yani sende haklısın, ama söylemek tercih meselesi. Bence önyargılısın. Tabi benim fikrim. Sen ne dersin bilmem ama benim de korkularım oldu. Rahat olmaya çalış, bende bir arkadaşıma söyledim. Bana rahat olmamı ve özgür davranmamı istedi. Ben önyargılı bir insanım. Ve bu özelliğimden kurtulmaya çalışıyorum. Neyse sevgiler saygılar.