Malefizs adlı kullanıcının mesajları

aile değil de çevre olayı. annemler teyzem vs bilmiyor beni kuzenlerim ve bazı akrabalar ve çevremin %90 ı biliyor tepki gösteren 4-5 denyo çıktı o kadar. Bazı olaylar yaşadım hatta bir kurum ile herkes inanılmaz destek verdi bu konuda. Açıldıktan sonra da çok rahatladım

Eminim bende açılabilsem aynı rahatlığı hissederdim. Bazen bir kadına karşı bi şey hissettiğimde bunu bastırmak çok zor ve acılı oluyor.

Ufak bir şehirde mi yaşıyorsun? Böyle şeyler duyunca anlam veremiyorum ve sinirleniyorum. Nasıl insanlar ya onlar? Çok farklı şehirlerden kültürlerden onlarca arkadaşım akrabam beni kabulleniyor ve destekliyor anlamıyorum bir benim çevrem mi bu şekilde

Bilemiyorum. Ama söylediğim zaman verecekleri tepki beni ürkütüyor. Zaten çok normal bir aile sayılmayız. Eğer çevren seni kabulleniyorsa epey şanslısın. Bizde bunun lafı bile sapkınlık kabul ediliyor.

Merhaba. Buralarda yeniyim ama benim gibi insanları görmek beni çok memnun etti. Çocukluğumdan itibaren yönelimim hep kızlara oldu. Ergenliğimde çevremden böyle bişeyin kabul edilemez olduğunu duyunca , kendimi değişmek için zorladım. Sonra fark ettim ki erkeklerden de aynı şekilde hoşlanabiliyorum ama bu kadınlara olan eğilimimi bastırmıyor yada önüne geçmiyor. Dört yıldır bu şekilde yaşıyorum aileme asla söyleyemiyorum. Çevremde bunu anlayabilecek yada saygı duyacak hiç kimse yok. Bu yüzden bu siteyle karşılaşmak bana şanslı hissettirdi. Hem eğilimimi tam olarak anlamama yardımcı oldu. Ailem asla kabul etmez ama en azından sizler varsınız. 😶