Eylin Deniz adlı kullanıcının mesajları

1.ilk konuşma ptt şubesindeki kadın son konuştuğum arkadaşım gamze,

2.kaba ve duyarsız olan herkes

3.annem elif

4.ilkokul arkadaşım ali

5.hayatla kavgamiz<klişe oldu pardon😅>

6.kedimin

7 boğa

8.Düşününüz ki eski kent ile, ki kuşatılan oydu, tapınak arası yedi stadion çekiyordu.

9.değilim

10.mor bir tshirt, güzel sorular teşekkür hazirlayana 😂

Kelebeği kıskandıran cinsten :)

Yok be kıskanılacak bi şey değil, tamam baya güzeldi ama bir daha aylar sonra geldiğinde bi arkadaşin arkadaşına ilanı aşk edip reddedildi, ben de o arada şaşkınlık ve eğlence dışında bir şey hissetmedim, hahayt hayat çok tuhaf ya🤣🤣

Yazindan çok etkilendim, paylaşımın için teşekkürler. Aslında hepimizin ihtiyacı olan şey samimiyet saygı ve sevgi. Sığ ilişkiler değil de gerçekten bir hayat arkadaşı bir yoldaş, iyi günde kötü günde birlikte kalmak, çoğumuzun ihtiyacı olan bu. Size mutluluklar dilerim hayat boyu güzellikle kalın ☺️

Captain Marvel

Kesinlikle mükemmeldi. Brie Larson ismini ilk görünce ''hayır ya kesinlikle o oynamasın'' demiştim . ne yalan söylim harika ötesi bir oyunculuk sergiledi . tüm şüphelerime rağmen karakterin hakkını verdi . Zaten Samuel L. Jackson abinin olduğu bi filmin kötü olma olasılığı sıfırdır :):)

captainmarvel_lob_crd_06_431x640.jpg

Katılıyorum söylediklerine ama kadın çok sempatikti rolün hakkını vermiş, ben de en son bunu izledim ve deadpool gibi çok keyif aldım aksiyon macera espriler falan çok hoştu.. ☺️

Valla yer yerinden oynar, büyük çoğunluğu anormal karşiliyor reddediyor dini ya da geleneksel sebeplerden, ancak çok kısıtlı alanlarda normal bir şekilde hayatını devam ettirebilir çiftler. Keşke olsa ama toplum egitilmedikçe nasıl olur bilemiyorum. Üzgünüm komik olmadı bunlar ama idare et😅

Merhaba arkadaşım. Sakal ve tüy problemlerinden kalıcı olarak asla lazer epilasyon ve benzeri işlemlerle kurtulamazsın. Bunun için testislerini aldırman şart. Ama tabi bu yolda kararlıysan bu ameliyatı ol. Orgazm olabilceksin, ama ereksiyonun %95 düşecek. 1 seneye butun kıl tüy problemlerinden kurtulabilirsin, ameliyattan sonra.

Doğrudur ama demek istediğim sonuçta almak gerekir ve bu mutlu eder insanı ister lazer ister başka bir şey olsun..ben yüzüme yaptırdım 2 seans peki o da dahil mi dediğine, bir de o operasyona öyle başlatmiyorlar ki hemen çok yavaş ilerliyor süreç mecbur testosteron blocer kullanmak lazım en azından dediğin operasyon olana kadar😕

Transeksüel olduğumu belirttim zaten Kadın hissediyorum ve olmak da istiyorum. Vucudumun her erkeksi seyinden nefret ediyorum. Benim sorum şuydu mesela psikiyatri ve diğer testlerin takibi ve sonucunda tedaviye başlamasina izin verilmeyen insanlar var bu blogda da bir kac tane gordum bundan korktum da o yuzden boyle bir soru sordum şuan henüz hic bir surece baslamadim

Tamam anladım şimdi seni. Elbette feminizasyon seni mutlu edecektir. Haha kadın hisseden kimi mutlu etmez ki 😅Süreci beklediği gibi gitmeyen insanlar var. Doğru ama sen şimdi bunları düşünme kendinden eminsen istediğin yolda yürümene kimse engel olamaz. Elbette işler kitabına uygun gitsin ama olumsuz şeylerde yılmamak lazım. Başka doktorlara ve uzmanlara gidilebilir.

Ben bir transgender olarak doğal bir göğüs vucuduma gore ince bel ve erkek gibi olmayan bir kalcaya sahibim kadinsi bir gorunume sahibim sakallarım ve vucut kıllarım asırı var bu bir sorun olur mu ileriye dönük henüz aileme acilmadim doktora da gitmedim bilgilendirebilir misiniz beni biraz?

O halde epilasyon yapmak kadınsi görünümünu arttırmak seni mutlu edebilir. Bu bir kısmı tabi. Asıl psikiyatriye gitmeli tedavi görmelisin uygun durumda sürecini başlatacaklardır.