Centilmen_Oguz adlı kullanıcının mesajları

Katılıyorum sana. Ama söz konusu Gs sa aleyna hayatta söz dinlemez😂 ben takım tutmam ama beninde zorla Gslı yapıyor😂

Aman ha Zeyno sende Gs olma bak zorla yaptırıyor diyorsun sakın olma birdaha konuşmam ona göre 😂

Ay arkadaşlar çok saçma olacak ama Ben Mardin'de yaşamayı çok isterdim.😂 Bilmem çok güzel bir yer ilgimi çekip duruyor. Siz nerede yaşamayı isterdiniz? Çok saçma oldu ama 🙈🙈 😌😅

Hayat saçma değil rahat ol sen nerede yaşayacaksan sende oraya😎 Yani Mardin

Kızmaları için altında bi sebep yatıyor her zaman😉 benimde böyle bi durumum olmadığı için..şeref duyarım Oğuz abi😊😮

Yatıyor tabi biz anlarız sebep ne gerçi hayat dövüyor onları içim rahat bu konuda.😁

Şeref duymalısın bacım Hadi ben kacar😉

İvvviit sarı kırmızı😂😂😂 hatta abimin tüm arkadaşları cimbomlu😂😂 bizim eve maç izlemye geldiklerini düşün😂😂😂 salon salon değil sanki tribün😂😂😂sesleri apartmana yankı yapıyot😂😂 benide aralarına almıyorlar ya en kötü kısmı o😂 şaka şaka😂😂

Offf evet bir türlü kaliteli şarj aleti bulamıyorum😥😭😭

Oha Bir de Tümü Gs'li Gsli arkadaş kurmam ben o derece sevmiyorum.😂 Bizde de var gsli çoğu kız 😠😂

Toplu maç izlemek keyifli 😂

Aleyna bacım "Bacım" dedim. Sakıncası yoksa herneyse 😊 Ben çıkıyorum. Yarın bi arkadaşın doğum günü var. Şimdi arkadaşlarla toplanacağız. Bi mekan var süsleme amaçlı oraya gideceğiz. Hayat da gelecek

Ayıp ettin abi yaa😂😂😂 abimin damarını kessen sarı kırmızı akar😂😂😂 zaten şu günlerde cimbom şampiyon olduğundan dolayı istediğimi yaptırıyorum😂😂😂bana cimbom şampiyorn olsum istediğin herşeyi yaparım demişti😂😂😂 o yüzden 3tane şarj aleti aldırttım😂😂😂😂

Ooo ne diyorsun, Sarı kırmızı 😱 Abinin yerinde olmayı hiç istemezdim. Neden çünkü kaliteli şarj aleti bulmak zordur. İlla karış karış araman lazım.😁

Aynen öyle😉 cimbom benim için aşktır...abim sağolsun😂😂😂 sarı reng sevdalısı birisi cimbomlu olması gerekirken niye başka takım?:/😂😂😂

Mesajımı sildim yanlışıkla.😂

Senin abin hangi takım Yoksa FB'mi? 😅

Evet iddaya girdik ve tabi kazanan her zaman ki gibi Aleyna oldu😎..uğraşmayı seviyorum ama napıyım😂..cimbom deyince bende akan sular durur maalesef😂cimbom benim çocukluk aşkım ama laf söyletmem ki😉😀 hmmm Gökhanla😍 demek😂😂 bilirim ben onu ne hale gelmiştir şimdi😂😂😂

Vayyy helal olsun alkış👏👏😊

İddiayı kazanman güzel 😉 sen kendi takımın biz kendi takımımıza laf ettiremeyiz. Konu bu kadar basit aslında, 👌 Bizim ki de çocukluk sevdalısı Tam gaz devam ne olursa olsun,

Teşekkür ederim.😊

Yoo daha yeni başlıyorum dermişim😂😂 o değilde bi an dövecek sandım😂 diğer arkadaşlar sus Aleyna diye söyleniyorlar ama nafile susmuyorum😂 çünkü iddayı ben kazanmışdım nasıl susayım😂😂

Hmm iddaya girmişsiniz. Erkeklerin sağı solu belli olmuyor. Aleyna daha yeni başladım diyorsun, birde😱 yazık yapma çocuğa, bizim de böyle anımız vardı. Ama Gökhan'la. Benim karşımda ki bir erkekti Tsli Şaka amaçlı yapmıştı. Bize şaka yaramaz. Laf soktu mu? Soktu yani iyi bi dayak yemiştir bizden 😎 Karşımızda ki kız olsa Kadına el kalkmaz! Biz o eli kırarız. Sadece uyarı veya gülüp geçiştiririz. Bayanlar baş tacı 😎

Baya laf soktum 😂😂 oh iyi yapmışım😂sinirden delirdi...bana tek lafı dua et kızsın dedi gitti😂😂😂😂

Hmm Allahtan kızmışsın, Aleyna 😂 yoksa durum vahim olurdu. 😁 Bence bi daha yapma derim sana Arkadaş tavsiyesi 😉😂