LGBT Sosyal Sorumluluk Projesi

• Değerli arkadaşlar ben Üniversitede aldığım Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında konu olarak: Kadın hakları ve LGBT seçmiş oldum.

O nedenle bu konular alakalı farkındalık ve eğitim vermek istiyorum.

Benim görevim ise röportaj hazırlamaktır.

Aşağıdaki 5 adet soruları bu platform üzerinden veya bana özel olarak mail yoluyla yollayabilirseniz gerçekten bana çok yardımcı olacaksınız.

Mail adresi: [email protected]

RÖPORTAJ SORULARI:

1)Merhaba kısaca kendinizi tanıtırmısınız ?(talep üzeri bilgiler gizlenir)

1.1)(OPSİYONEL) Hangi cins olarak kendiniz tanımlarsınız ve hangi cinse karşı yönelimiz vardır ?

2)LGBT destekleyicisi veya üyesi olarak cevrenizdekilerinden yani aile, arkadaş ve toplumdan nasıl bir duygu/davranış/tepki ile karşılaştınız/karşılaşıyorsunuz ?

3)Türkiyedeki LGBT kanunlar ve LGBT genel haklarıyla memnun musunuz, değilseniz hangi konularda iyileştirme yapılmalıdır sizce ?

4)Lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti gibi kelimleri hiç hakaret veya küfür olarak sizlere karşı veya LGBT destekleyicisi/üyesi olan bir kişiye karşı kullanıldığına tanık oldunuz mu ?

5)Cinsel ilişki ile alakalı hastalıklardan aşağıdakilerden hangisini tanıyorsunuz ?

A) HİV/AIDS

B) Herpes genitalis

C) Klamidiya enfeksiyonu

D)Gonore

E) Hepatit B

F)HPV

Soruları yanıtlayan her arkadaşımıza şimdiden teşekkür ediyorum

Saygılarımla <3

Bu konu hakkında

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “LGBT Sosyal Sorumluluk Projeai.” Yeni Başlık: “LGBT Sosyal Sorumluluk Projesi.”
  • Nikopol

Konuyu onayladı.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!