Şehir Değiştirme

• Merhablarrrrr.

25 yaşına gelmiş hala homo hayatını bulunduğu şehirden dolayı ve aileyle yaşamaktan dolayı rahat yaşayamayan biriyim.

Gaziantep de bu çokta mümkün olmuyor zaten gizli kimlik altında acayip kasıntılı bir şekilde yaşamayı sürdürüyorum.

Lgbt dostu şehir demek istemiyorum ama daha rahat hareket edeceğimiz İstanbul Antalya İzmir gibi yerler var

(Her semt her yerde rahat takilamasakta lgbt dostu yerlerin daha çok olduğu iller)

Hiç risk alan olup taşınan oldu mu ? Yaşadığı süreci paylaşacak var mı

• Support

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “ŞEHİR DEĞİŞTİRME.” Yeni Başlık: “Şehir Değiştirme.”
  • Support

Konuyu onayladı.
  • Dediğin gibi her şehrin rahat edebileceğin rahat edemeyeceğin yerleri var. Mesela ben şuan da Giresun'dayım ama fikirlerimi rahatça savunabiliyorum ve yönelimimi gizlemek zorunda kalmıyorum. Çünkü merkezdeyim. Köyde ya da yaylada değil. Ama mesela bacaklarıma kostüm partisi için dövmeler yapmıştım geçici dövmeler tekellerin olduğu sokaktan geçerken kendini bilmez yaşlı bir amca ' ben gençlikten umudumu kestim ' gibi bir şey söylemişti tam hatırlayamıyorum ama ben takmadan geçip gittim yanından. Yani böyle saçma sapan şeylerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Ankara'dayken belime kadar pembe mor afrika örgülerim vardı ama insanlar dönüp dönüp bakıyorlardı falan falan. Her yerde var. Ben seneye üniversiteye gideceğim büyük ihtimal İzmir. İstersen birlikte eve çıkabiliriz. Ama biraz Ütopik kalıyor çünkü birbirimizi tanımıyoruz nemfeöpçd

• Dediğin gibi her şehrin rahat edebileceğin rahat edemeyeceğin yerleri var. Mesela ben şuan da Giresun'dayım ama fikirlerimi rahatça savunabiliyorum ve yönelimimi gizlemek zorunda kalmıyorum. Çünkü merkezdeyim. Köyde ya da yaylada değil. Ama mesela bacaklarıma kostüm partisi için dövmeler yapmıştım geçici dövmeler tekellerin olduğu sokaktan geçerken kendini bilmez yaşlı bir amca ' ben gençlikten umudumu kestim ' gibi bir şey söylemişti tam hatırlayamıyorum ama ben takmadan geçip gittim yanından. Yani böyle saçma sapan şeylerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Ankara'dayken belime kadar pembe mor afrika örgülerim vardı ama insanlar dönüp dönüp bakıyorlardı falan falan. Her yerde var. Ben seneye üniversiteye gideceğim büyük ihtimal İzmir. İstersen birlikte eve çıkabiliriz. Ama biraz Ütopik kalıyor çünkü birbirimizi tanımıyoruz nemfeöpçd

Hahahahah 😄😄 bulunduğum sehirden o kadar yoruldum ki o kadar yorgunum ki gözlerim de ki ışığı kaybettigimin farkındayım

• Seni o kadar iyi anlıyorum ki dostum. İstersen özelden yaz dertleşebiliriz. Yalnız değilsin.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!