yeni bir sohbet sitesi

• Sohbet ve tanısma sitesi ihtiyacı var mı? 17

1. Evet (15) 88%
    2. Hayır (2) 12%

Merhabalar tamamen teyitli ücretsiz lezbiyen

gay, biseksuel bay ve bayanları içeren bir platform geliştirmek istiyorum. Sizce bu konuda bir açık var mı? eksiklik var mı böyle bir şeye girişmek eksiklik mi

• Uygulama olarak yorum yapamayacağım ama gördüğüm kadarıyla site olarak ihtiyaç var. Benim bildiğim iki site var, ikisi de 90'lardan kalma gibi. Bakınca üye olma isteği bile uyandırmıyor. Site yapılacaksa güncel tutmakta fayda var.

Kalite gerçekten gerekli her konuda.

• Yalnızca ikili cinsiyet sistemine yani kadın ve erkek değil nonbinary bireyleri de katacak birşey yapmalısınız öncelikle trans dışlayıcı olmamalı. Uygulamaya da bayan yazmayın ama ciddiye alanınız az olur :) İnsanları ortak özellik aradıkları kriterlere göre bir havuzda toplayacak bir uygulama olabilir bu tarz birşey. Klasik sağa sola çek uygulamalarından farklı olmalı

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Bence wp grubu açalım zira 3 - 5 kişi takılıyoruz genelde :)

Üzerinde çok düşünmedim ama olacaksa öyle sağa sola kaydırmalı ne bileyim selam tanışalım şeklinde olmamalı bence de. İnsanların sosyal ağını genişletecek bulunduğu çevrede arkadaş edinebileceği bi platform olmalı. Herkesin kimliğini rahatça gösterebildiği yine art niyetli kişilerin barınamayacağı ve güvenlik önlemlerinin üst düzeyde bi yer olması şart.

• Bence wp grubu açalım zira 3 - 5 kişi takılıyoruz genelde :)

Üzerinde çok düşünmedim ama olacaksa öyle sağa sola kaydırmalı ne bileyim selam tanışalım şeklinde olmamalı bence de. İnsanların sosyal ağını genişletecek bulunduğu çevrede arkadaş edinebileceği bi platform olmalı. Herkesin kimliğini rahatça gösterebildiği yine art niyetli kişilerin barınamayacağı ve güvenlik önlemlerinin üst düzeyde bi yer olması şart.

Ütopik... Tıpkı bilinçaltım gibi 😔

• Daha önceki yorumlarımdan gördüysen sosyal medyaya, internete pek güvenen biri değilim evet ütopik ama neden olmasın yazılımcılar düşünsün üstünde bulsunlar :D

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 9 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!