kendinizle ne zaman yüzleştiniz?

• Kendimle yüzleşecek kadar ciddiye almıyorum sanırım, gaysem gayim, biseksüelsem biseksüelim değişen hiçbir şey yok, olmadı olmayacak.

• sanırım bir iki yıl oldu...Annemin bir gözü hep bendeydi neden mi? 'kız gibi' davranmadığım için...ilk zamanlar sadece kızardı bağırırdı fln pek umurumda olmazdı ama sonradan tokat atmaya ve yüzümü kanatmaya başladı...her halde okula gidiyordum,okula giderken annemin istediği gibi elbiseler etekler fln giyiyordum,okulda giyine odasına gidip istediğim gibi giyinip sonra derse giriyordum...o sıralar babam eve daha erken gelmeye başladı yani bana hazırlanacak daha az zaman kalıyordu...

bir gün bir arkadaşımın evine gittim ve onlara her şeyi anlattım bana dedikleri şey ''kendin ol ben senin arkandayım'' oldu

onlara güvendim ve ablamı aradım ona da olanları ve kendimi nasıl hissettiğimi anlattım.Ona konum atmamı ve beni hemen alıp kendi evine götüreceğini söyledi.tabi beni alıp kendi evine götürdü orada daha detaylı konuştuk.ona trans olduğumu söylediğimde kendisinin de biseksüel olduğunu açıkladı.Sonra bana kendi üniverstesindeki pretestoyu ve onun aslında buna ne kadar çok katılmak istediğini ama işi olduğu için katalamıyacağını açıkladı.ben de bir anda ben giderim dedim...nereden çıktığını bilmiyorum ama ablam kabul etmişti.beni gitmek için hazırladı fln bir kaç gün ablamda kaldım ve annemler beni aramadı.ben de mustluydum.o gün gelmişti...atrık ablamın eski ünivestesindeki pretestoya katılacaktım ablam beni oraya araba ile götürdü sonra kendi işine doğru yol aldı beni oara eski bir arkadaşını eline vermişti arkadaşı da kardeşini getirmişti kardeşi ile konuştuk ve kendi bayraklarımızı gösterdik bir süre sonra polis sesleri duyduk.kardeşi bana baktı beni kolumdan tuttu ve kenara çekti bana izle dedi ve onun abisi ile bir sürü farklı üniversteli polislere kendi hakları ile ilgili bağırmaya bayraklarını havada tutmaya ve daha agresif olan polislerden dayak yememeye çalışıyorlardı.

bir süre böyle geçti sonra beklenmedik bir anda okulun müdürü geldi ve polislere nazikçe öğrencilerini rahat bırakmalarını ve kendi işlerine balkmalarını istedi.ben şoktaydım.kardeşi ise mutluydu ve bir anda ''Evet!Toz olun sizi çin malı polisleri!'' diye bağırdı.arkadan bir polis geldi ve onu dövmeye başladı.abise geldi ve polisi arkadan tutmaya çalıştı ben birşey yapamadım...yapmadım...ne yapacağımı bilemedi bir and bağırdım ''Siz kendinize polis mi diyorsunuz?!'' polis durmamıştı kardeşin yüze morarmıştı ve dudağı kanıyordu.başka bir polis geldi ve onu tuttu.kardeşine yardım etti.diğer polis bana bir broş gösterdi broşta biseksüel bayrağı vardı ve bana gülümsedi diyer çocuğa özür dileyip gitti o giderken ben de ona gülümsedim sonra çocuğa yardım ettim...işte o çucuk şu saniyede bin erkek arkadaşım...buraya kadar kimse gelmedi...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!