SiriusAteme adlı kullanıcının mesajları

Sitemizin forumu haricinde ana sayfasında birçok yazılar bulunmakta. Ben de köşe yazarlarından biriyim. Forumdan çok kişiden kendi ile ilgili merak ettikleri, kafalarına takılanlar falan danışma mesajı alıyorum. Bu sebeple yazdığım yazıları da okumanız için buraya bir öneri bırakıyorum. Sitenin haricinde ayrıca kendi blog sayfam var yazıları orada tek yerde toparladım malum bir ara site kapanmıştı dosyalarda kalmasın demiştim o zaman.

En son yazıma buradan ulaşabilirsiniz:

https://lgbti.org/genderfluid-akiskan-cinsiyet/

Blog sayfam :

https://rainbowprojecttr.wixsite.com/rainbowsp

Sevgiyle sm

Mahkeme için önce psikolojik süreç var bulunduğunuz ilde süreç işlemi olan hastaneler vardır onu bulup randevu alıyorsunuz ve süreciniz başlıyor. Bir takım ameliyatlar hormona başlama vs şartlar var dedikleri bunlar buna göre yürüyor işler

Destekçi firmalar mı var? Decathlon ne gibi bir avantaj sağlıyor?

Şuan adlarını hatırlamıyorum ama çok firma var zaten bu firmaların bazılarının lgbt koleksiyonları da var H&M gibi adamlar reyon yapmıştı resmen :) Decathlon öncelik veriyor ve ayrımcılığa izin vermiyor başvuru yaparken durumunu belirtmen fayda edecektir

Cinsel yönelimimle ilgili şüphelerim varken şimdi kendimle ilgili ciddi şüphelerim var. Nonbinary miyim şimdi ben neyim anlamadım 🙄 28 yaşındayım cinsiyetim kadın. Bazen kendimi erkek gibi hissediyorum bazen kız gibi (muhtemelen döngüden, hormonal olarak) düşündüğüm zaman erkek olmak gibi bi isteğim yok halimden memnunum. Davranışlarıma gelecek olursak maskülen bi tavrım var 🤔

Eğer doğru anladıysam akışkan cinsiyet yani genderfluid oluyorsunuz o da nonbinary in alt koludur. İlla belli bir cinsiyette tanımlamanız gerekmez de sabit bir davranış şekli de yoktur. Ben de genderfluid im şuan hiçbir cinsiyete ait hissetmiyorum ama disforim pek yok bedenle alakalı sorunlar yaşamıyorum ya da partnerimin kadın olarak adlandırmasından

Bir gay erkek olarak , tam olarak nedenini bilmemekle beraber lezbiyen bir arkadaşım olsun istiyorum sanırım.

Sanki bir ayna gibi birbirimizi çok iyi anlayacağımız, anlaşacağımızı düşünerek.

Bu tarz :D arkadaşlığı olan var mı?

Veya böyle bir ön fikrimin olması normal mi?

Kendime lezbiyen diyemem sanırım nonbinary bireyim kendimi her iki cinsiyette de kabul edebiliyorum kadınlıkla sorunum yok fazla yani hadi öyleyim dersek en yakın arkadaşlarımdan birisi gay ve inanılmaz iyi anlaşıyoruz :)

Normal tabi neden öyle olmasın ki? Bir gün senin de olur bir arkadaşın umarım

Hiçbir şey yapmadığımda daha fazla mutsuz oluyorum ve ailemi de mutlu edememe ihtimalim var. Oysa ki günlük hayatımda erkek kimliğimle ilgili bir sorunum olmamakla birlikte gizli kimliğimi de yok kabul edemem. Yok dediğimde yok olmuyor, aksine onun varlığı bana tanrının bir hediyesi. Tesettür bir fantazi aracı değil benim gerçeğim, içimdeki kadın tesettürlü bir kadın ve öyle kabul edilmek istiyor.

Erkek kimliğinle bir sorunun yok ise sen kadın değilsindir yalnızca kadın gibi davranmayı seven biri oluyorsun bu da seni lezbiyen değil erkeklerle birlikte olmuyorsan Lgbt bireyi dahi yapmaz bu bildiğim kadarıyla fantaziler apayrı şeylerdir. Yaptığın dini aşağılamak benim görüşüme göre

Zamanında bunu gerçekleştirebilecek cesaretim ve iradem yoktu. Ayrıca günlük hayatımda normal erkek gibi yaşamak bana acı vermiyor fakat kendimi tatmin etmek için içimdeki tesettürlü kadın olup, lezbiyen bir kadınla ilişkiye girme ihtiyacımı da o özgür ülkelerde bile gideremeyebilirdim. Neyse ki ruh ikizim olan bir kadınla tanıştım sonunda, oda bir erkeği tesettürlü kadın gibi giydirip ilişki yaşamaktan haz alıyor. Hatta yakın gelecekte ilk kez yüz yüze de tanışacağız. Bu beni doğru tercih yaptığım yönünde motive ediyor. Ben kısmi şanslıyım diyebiliyorum, sen daha iyisini veya hiç bir imkanı da bulamayabilirsin.

Peki evli olup da bunu yapman ve dini bir şey olan tesettürü fantezi aracı yapmanız ne derece doğru?

Hayırdır ya neyin kafasını yaşıyorsun acaba?

Spod profesyonel olarak LGBT bireylerine danışmanlık hizmeti veriyor. Onların işi bu işi yani bilmem anlatabildim mi? Sürekli olarak da terapi danışmanlık hizmeti alınabiliyor.

Benim bilgim de, yetkinliğimden yeterince var ayrıca. Bunu bu siede yazdığım köşe yazılarından kolayca anlayabilir herkes. Saçma sapan gereksiz saldırıya geçmenin anlamı yok kimseye bilgisiz dediğim de yok! Bilmem anlatabildim mi?

Merhaba arkadaşlar, ben birkaç hafta öncesine kadar yönelimim konusunda düz mantıkla ilerliyordum ve bu konuda hiç düşünme ihtiyacı hissetmedim. 19 yaşındayım ve kendimi bildim bileli yabancı dizi ve filmlerden çok hoşlanır ve fazlasıyla izlerim Öyle ki 60'a yakın dizi izlemişliğim var. İzlediğim o filmde ana konu o olmamasına rağmen iki kadının yavaş yavaş yakınlaşması beni çok etkiledi. Çok farklı duygular hissettim. Sonrasında tanıdığım bir kızdan hoşlanmaya başladığımı hissetmeye başladım. Çok değişik duygu geçişleri yaşıyorum ve belirsiz bir durumda olmak beni çok rahatsız ediyor. Ama sonrasında onunla çıktığımı ve yan yana olduğumuzu düşününce sebepsizce mutlu oluyorum, tebessüm ediyorum. Açıkçası bir dönem mi geçiriyorum yoksa biseksüel olabilir miyim diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Vücudumu yeni yeni tanıyormuş gibi hissediyorum, dediğim gibi duygularım aniden değişiyor. Ne yapmam gerekiyor? Üniversiteye başladım ve yoğun bir dönemimdeyim. Bu zamanda bu konu kafama tak diye oturdu kaldı. Lütfen bana yardım edin...

Spod derneğinin telefon ile danışma sohbet hattı var orayı arayıp bu konuyu konuşabilirsin. Buradaki insanlara göre daha uzman ve bilgililer ve görevleri de bu tip konularda danışmanlık vermek. instagram da telefonları mevcut SPod yazarsan çıkar

çok zor zaten kız arkadaş edinmek, Lgbt kafelerde karakteri iyi olmayan kişiler var, ortama giriyorsun herkes herkesin eski sevgilisi, karakteri neyse belki düzeltiriz diyorsun tip desen eksilerde. Ne tipi ne karakteri iyi eşcinsel sayısı bence çok az. Eşcinsel kafelerde takıldığım zaman acaba homofobik miyim şüphe ediyorum kendimden ama hayır tabi ki sorun bende değil.

Bu konuda yanılıyorsun? O kafe ortamlarda olanların sayısı sınırlı sonuçta çok kaliteli iinsanlar var önemli olan o insanlarla aynı ortamlarda bir araya gelebilmek