SiriusAteme adlı kullanıcının mesajları

Esenlikler herkese,

Bilmeyenleriniz var ise bu forumun bir de asıl sitesi bulunmakta. Haberler, röportajlar, köşe yazıları vb içeriklerle dolu. Bir çok yazarın yazdığı bilgilendirici yazılar var. Ben de bazı şeyler karalıyorum. Aşağıya köşe yazılarının linkini bırakacağım bir göz atın ve en çok neleri merak ediyorsunuz. Ne yazsak sizler için faydalı olur bu konuda düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

https://lgbti.org/kategori/kose-yazilari/

Herkese mutlu günler gk

Son bir haftadır çok sıkıntı. Nefesim daralıyor, ruhsal bir acı çekiyorum. Ne yazık ki çok umutlu olduğum gelecek planlarımızın olduğu ilişkim hiçbir şey yokken hayat görüşü gibi bir konudan kaynaklı biraz da fevri ters konuşmamdan bitti. Mutsuz kalmaktan yoruldum artık

keşkelerle hayat geçmiyor. Şu yaşamımda öğrendiğim birşey varsa başka insanlar için üzülmek hep vakit kaybı ve kendine zarar. Birşey olmuyorsa bırakmak artık onu düşünmemek gerekli. Kendine saygı duymalı, hayatı güzelce yaşamalısın. Yarın yaşayacağımızın da garantisi yok uzunca planlar yapmadan en iyi şekilde mutluyum ben diyerek yaşamalısın

Facebookta ansızın karşıma çıktı. Facebook sayfalarını inceledim ve takip ettim. Formda tartışılan bir konu hakkında görüşümü yazdım ve formdan bana mesaj geldi kayıt olup daha aktif olabileceğimle ilgili. Kendim gibi lgbti+ bireylerle tanışma (pek fazla lgbti+ bireyi arkadaşım yoktu), onların deneyimlerini dinleyip kendi deneyimlerimi paylaşma fikri hoşuma gitti ve kaydoldum. Bu tesadüf bana iyi bir dost ve derin duygusal hisler hissetmemi sağlayan birini tanımamı sağladı.

İyi ki tesadüf olmuş da gelmişiz buraya ❤️

Birilerinden hoşlandim ama senin beslediğin o aşk bende hiç oluşmadi sanırım, aşk anlayışımız çok farklı 🙂farklı da olmalı. Kediler biraz cool canlılardır ya 😂😂 sokaktakiler öyle diil ama ne yapsınlar. Kolay aşk çabuk kaybedilen ilişki türüdür bana kalırsa biraz temcit pilavı gibi oldu da idare et lütfen

Nereden biliyorsun ki yahu kolay aşk çabuk kkaybedilen aşk türü olsun :) bence değil ama bakalım uzun süre sonra yine sitede olursan düğün fotoğrafları atarım 😁

Ay ne kadar da olumsuz herkes aşka karşı :) ömrümde ilk defa hiç aşık olmadım diyen birini görüyorum çok ilginç yaa. Bende de tam tersi o kadar kolay aşık olurum ki. Ve şuan deli gibi aşığım. Neyse ki hatunum da bana aşık yuvarlanıp gidiyoruz :) ayrıca kedim var ama var mı yok mu bilemiyorum kendisini arada görüyorum köpek olsaydı şimdi dibimden ayrılmazdı 😀

Nasıl oldu nereden gördüm hiç hatırlamıyorum çok ilginç kafa iyicene gitmiş demek :) ara ara takılmaya başladıktan sonra bayağı aktif olmaya başladım. O zamanki arkadaşların çoğu yok artık bu yüzden pek girmiyorum foruma. Yoğun takıldığım dönemlerde yönetimden bir teklif geldi ve site ana sayfasında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Bu benim için güzel bir olay oldu. Birçok alanda yazarlık deneyimim vardı ama Lgbt+ hakkında yazmak bir ilk oldu. Artık kendi forumum da var. Ayrıca bir Instagram sayfam. Elimden geldiğince kafamı toplayabildigim zamanlar birşeyler karalıyorum. İnsanlara yardımcı olmak hoşuma gidiyor. Sonuç iyi ki buradayım

Ülkemizde ki bifobi kesinlikle biseksuel kişilerin ilişki içinde bulundukları insanlara davranış ve yaptıklarından kaynaklanıyor. Etki tepki meselesi. Herkesten aynı şikayetleri duyuyorsanız ortada bir sorun vardır demektir

Bu konuda derneklerin ücretsiz hatları var onlardan destek almalısın adlarını yazamıyorum siteye yasaklılar ama sosyal medyadan sanırım bulursun bilindik hepsi

Merhaba, psikolojik açıdan destek almam gereken bir dönemimdeyim. Sgk veya herhangi bir güvencem de olmadığı için ücretsiz veya az bir ücretle bu işi çözmek istiyorum. Bu yardımı alabileceğim bir kurum, adres veya e-posta adresi benimle paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. İyi çalışmalar.

not: Eskişehir'deyim

Özelden yazıyorum

Nonbinary çatı bir terim bunun altında olan kavramlardan biri olabilirsin, olmayadabilirsin. Sitede forum harici ana sayfada uzunca yazılar mevcut nonbinary ile ilgili bunları oku istersen bulamazsan bağlantı bırakırım buraya.