SiriusAteme adlı kullanıcının mesajları

:D :D :D akşam akşam iyi güldürdün sağol

Gercekten anlayamıyorum insanlar neden bizlerden bu kadar nefrer ediyor Niye yani ben Islam Dinine inanan bireyim oysa Din saygi ve sevgiyi hoşgörüyü gosterir bu gayrimüslimler sadice nefret eder Yahu Hepimiz insanız biz bu insanlara bu kadar nefret edinilebilecek ne yaptık ki?

gayrimuslimler mi nefret eder? Ulan bu dünyada en büyük yıkımı nefreti dinler göstermiştir yahudiler hristiyanlar ve müslümanlar sırasıyka bütün savaşları kıyımları din adına yaptılar sevgi saygıymış yav he hee.. Bana bir tane inançsız saf nefreti bu inançsızlığından olan birini göstersene? 2 gram beyninizle saçma sapan yaftalamalar falan? İnsanlar ne zaman dinlerden kurtulur o zaman nefret de biter emin ol

gerçekten de sizin gibi GERIZEKALİ VE APTALL insanlardan iş konusunda yardimci olmanizi isteyecek kadar salağim gunde 10 kez iskur sayfama bakiyorum cok uzak yerlerde is ilanlari var fakat bana referans olacak tolerans saglayacak kimsem yok uzak yerlere gidip mulakatlara girip sonrada elenip ortada kalacaksam is kurumlarina bosuna bakiyorum demektir Ben NE YAPABILIRIM DIYE AKIL HOCALIGI YAPMANIZI ISTEMEDIM sadece bu konuda yardimci olabilen yazsin lutfen gereksiz yazmayin

ulan çapsız cahil hırt! gayim diyorsun eviliyim çocuğum var birde diyorsun etrafını kandıran sahtekarsın ya ya da başka birşey onu yazmayacağım buraya! Madem %45 özrün var iş, yardım dileneceğin yer burası değil! Türkiye Cumhuriyeti birçok sorunları yanlışları olsa da sosyal bir devlet, gider gerekli mercilere başvurursun neyse yapılması gereken onlar yapar. engelli raporuna göre iş bakarsın ki her iş yeri engelli çalıştırmak zorunda. kpss ye girer adam gibi çalışır puan alır engelli kontenjanlarına başvurursun tabi 2 gram beynin varsa!

Kalkmış burada insanlara hakaretler savuruyor. Akıl hocası istemiyorsan o zaman başka yerde dilen! gelip buraya insanlara duygu sömürüsü yapıp da sonra da yok ben sizden akıl mı istedim demek ancak zavallılara göre bir davranıştır. Siteden engellenmen dileğiyle!

Ben kendini biseksüel olarak tanımlayan biriydim ama sanırım Poliseksüel tanımı daha yerine oturuyor. siz bu ayrımı ne zaman fark ettiniz?

Açıkcası bazı insanlar şaşırıyor ben açılalı henüz 1 yıl oldu hatta kendime açılalı kabulleneli de 1.5-2 yıl falan. Uzun süre inkar ettim ya da bastırdım. Bunun birçok sebebi var uzun hikaye. En sonunda birine aşık oldum ( erkeksi bir kadın) halen de devam ediyor bu şekilde kendimi çözmeye başladım translarında hoşuma gittiğini görünce dedim heralde farklı araştırdım herkesin dilinde panseksüel o sandım ilk. Araştırıp okumayı çok severim yabancı kaynaklara baktım poliseksuel tanımını gördüm okuyunca onun bana uygun olduğunu anladım. Şu sıralar kendimi yalnızca Queer olarak tanımlıyorum gerçi kendimi halen çözebilmiş değilim

•1-Bugün ilk ve son konuştuğun kişi kim?

Hüseyin - Hilal

•2- Nefret ettiğin birinin adı?

insanlık

•3- Sevdiğin birinin adı?

Mert

•4- Şu an yüzüne yumruk atmak istediğin biri var mı?

Var 1 saattir sinirim bozuk olmasına sebep olan

•5-Biriyle kavgalı mısın?

Dünyanın %50 si ile

•6-En son kimin önünde ağladın?

Metrobüste tanımadığım insanların ( sarhoşken istemsizce)

•7-Burcun ne?

Yengeç

•8-Sana en yakın kitabı al,17.Sayfayı aç ve ilk satırda ne yazdığını söyle.

Tanrılarını isimlendirdiler ve onlar için ibadet yerleri inşa ettiler, yerler tapınaklara dönüştü ve sonunda tanrıçaya şehirler adanmaya başlandı.

•9-Şu an aç mısın?

Hayır

•10-En son giydiğin elbisenin rengi ne?

Siyah

Öncelikle kadın olarak tanımlamalısın bayan değil bu bir cinsiyet tanımı değildir çünkü. Bizim toplumda heteroseksist düşünceler lgbt bireylerini de sarmış durumda bu yüzden kendilerini tam olarak tanıyamıyor ve sınırlandırıyorlar. kadınsı ya da erkeksi olmak bir insanı lgbt bireyi yapmaz heteroseksuel bir kişi de bu şekilde davranış sahibi olabilir. Ve femme yani kadınsı eşcinsel biri erkeksi bir kadından hoşlanacak diye birşey yok aynı şekilde tersi de. Yönelimini kimlerin seni etkilediği, duygularının ağır bastığı kişilerin kimler olduğunu bularak çözebilirsin. Birçok yönelim çeşidi var ve birçok kimlik. Bunları biraz araştırman da fayda var google dan aratarak bulablirsin rahatça

1-)Gece

2-) kapalı

3-) korsan

4-) Bitter

5-) Çikolata

6-) instagram

7-) Hüseyin, Hatice, Beril, Seçkin

8-) Hayır

9-) Anımsamıyorum olabilir?

10-) Her zaman olduğum şey bu zaten ben olduğum anlamına

11-) Herkes değil bazı kişiler

12-) Uzay boşluğuna çıkmak

13-) evet

14-) bazen

15-) oldu bazı şeyler. asabiyetim sağolsun

16-) çok kalp kırdım. çok şekilde

17-) The big bang theory

18-) evet birçok defa

19-) fikrim yok sanatçı denilen kişiler umrumda değiller

20-) benliğim

Poliseksüelim. Önceleri panseksüel sanıyordum ama biraz garip geliyordu çünkü ölümüne herkesten hoşlanan biri değilim. Kişilerin kimliklerini çok fazla umursamasam da hetero erkeklerden pek hoşlanmıyorum mesela bu toplumda ki kişilerden kaynaklı da olabilir tabi. Poliseksuel tanımını okuyunca kesinlikle budur demiştim yine de tanımlara kavramlara çok takılmıyorum. Kimlik olarak da genderfluid im