umutsuzvaka adlı kullanıcının mesajları

Gerçekten bazen o kadar bunalıyorum ki.Hem hemoroid hem hpv.Belki anal fissür de vardır.Bu devirde beni böyle sevebilecek birinin olduğunu sanmıyorum ama umarım vardır öyle biri.Çünkü çok ihtiyacım var 😔

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.HPV konusuna gelirsek hâlâ hpvliyim.Makatımdakileri yaktırmıstım.Şuan dermotoloğa gidiyorum ve penisimdekileri de yaktırıyorum.Sanırım siğilleri yaktırdığımdan dolayı tuvaletimi zor yaptığım için oluştu.Zaten ailemde de var aynı sorundan muzdarip kişiler.Önümüzdeki çarşamba genel cerrahiye gidicem.Durumu buraya yazarım tekrar.Umarım kurtulurum bu dertten de.Dediğiniz gibi beslenmeye de çalışıcam.Özellikle su içmeyen biri olarak içmeye özen göstericem.Tekrardan teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için 😊

Hpv olan konuyu hemoroid olarak değiştiriyorum.Bugün hpv tedavim için doktora gittim ve makatımdaki siğil sandığım şeyin hemoroid olduğunu öğrendim.İnternette araştırdığımda pasif bir gay için her şeyin bittiğini öğrendim.Uçkuruma çok düşkün olduğumu söyleyecek gene bazıları.Uçkurla falan alakası yok.Sadece aşık olmak istiyorum ve karşıma çıkan engellerden gerçekten çok yoruldum.Bu durumu yaşayan birileri varsa beni aydınlatabilir mi? Gerçekten her şey bitti mi benim için?

Her şey sex değil tabii ki.Ama Ömür boyu birine aşık olamama düşüncesi bitiriyor beni.Başkalarının hayatlarını kıskanarak yaşamak istemiyorum bu şekilde.Abartıyor olabilirim ama bana çok ağır geliyor.Çok fazla bir şey istemiyorum hayattan.Sadece iyileşip uzun süreli bir ilişkim olsun istiyorum.İyileşmezsem her gece kafamı yastığa koyduğumda bunlar aklıma gelecek ve mutlu olamıycam.

anal fistül soyle açıklayım cam kesigi gibi dışkılarken çok acır ama oyle boyle bir acı degil akıntı olur sarı acıda olursa olabilir ve tek tedavi ameliyattır fistül basurla karıstılıyor elinizle kontrol edin meme yoksa fistül olabilir fistül içerde oluyor kanama ve agrı çok oluyor ordan anlaya bilirsiniz ilaç falan çaresi yok ameliyattan baska üzgünüm

Memeler vardı.Birkaç gündür yok artık onlar.Sanırım hpvden dolayı içeride siğiller var gene.Kafayı yemek üzereyim.

Teşekkür ederim ilgilendiğin için.Korona salgını geçtiğinde gidicem psikoloğa ama gizli bir gey olduğum için bunları söyleyebilir miyim bilmiyorum.En azından bi ilaç verir bol bol uyurum.Belki ben çok önemsiyorum cinselliği.Ama asıl sorun uzun bir ilişkim olamayacağı.HPV yüzünden de gidicem tekrar doktora.Ona sorucam cinsel hayatımın bitip bitmediğini.Onun cevabı sonucunda hayatıma devam edip etmeyeceğime karar vericem.

Arkadaşım yok ki.Olsa nolucak zaten.Bana iyi mi gelecek?Teselli edecek herkesin yaptığı gibi.Acınacak hâlde olmaktan bıktım artık.Başkalarının hayatını kıskanmaktan bıktım.Nasıl geçer ki bu hayat böyle?Sonsuza kadar uyumak çok daha iyi.

Eski hayatıma dönmediğim sürece psikoloğun bana yapabileceği hiçbir şey yok.Yeterince çabaladım hâlâ çabalıyorum.Ama olmuyor işte.Hayatı hiçbir zaman dolu dolu yaşayamıycam.Beni seven bir sevgilim flörtüm hiç kimsem olmayacak.Ölümden başka bir seçeneğim yok.