Sitede ki yazıları, haberleri takip ediyor musunuz?

• Arkadaşlar burası belki bazılarınız bilmiyor Türkiye LGBTİ Birliği sitesi içerisinde bulunan bir forum. Kimi yalnızca bana göre saçma ve uygunsuz olan formalite evlilik için geliyor. Kimi arkadaş edinmek, derdini sorununu paylaşmak vs Dün bir zihin özürlü cinsiyetçi faydasız burasını evlilik sitesi olduğunu burada ne işim olduğunu falan yazmıştı abuk subuk :) Umarım en kısa sürede bu saçma evlilik olayı siteden kalkar ve burada daha aktif olur faydalı ya da hoş sohbetli günler geçiririz.

Sitede birçok haber, makale ve köşe yazıları yayınlanmakta. Bunlardan bilginiz yok ise bakmanızı tavsiye ediyorum. Forumda sayfayı en alta indirin ve orada lgbi yazdığını göreceksiniz eğer ona tıklarsanız ana siteye yönlenebilirsiniz. Ekran görüntüsünü ve site linkini de ekleyeceğim aşağıya.

pasted-from-clipboard.png

https://lgbti.org/

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Ben takip ediyorum.

Gereksiz insanlar her yerde var maalesef. Forumda gene de güzel konularda var. Biraz da artık insanlar eskisi gibi tartışma ortamlarında bulunmaktan sıkılıyor. Facebook, twitter gibi anlık akışın olduğu sosyal medya platformlarında vakit geçiriyorlar. Tabi bu tarz ortamlar bilginin kalıcılığı açısından çok yetersiz. Forum siteleri yıllar sonra bile konu hakkında insanların yazdıklarını okunabilir kılıyor. o açıdan forum sitelerinin internetteki bilgi veritabanı için güzel olduğunu düşünüyorum.

Winter is Coming:!:

• Ben takip ediyorum.

Gereksiz insanlar her yerde var maalesef. Forumda gene de güzel konularda var. Biraz da artık insanlar eskisi gibi tartışma ortamlarında bulunmaktan sıkılıyor. Facebook, twitter gibi anlık akışın olduğu sosyal medya platformlarında vakit geçiriyorlar. Tabi bu tarz ortamlar bilginin kalıcılığı açısından çok yetersiz. Forum siteleri yıllar sonra bile konu hakkında insanların yazdıklarını okunabilir kılıyor. o açıdan forum sitelerinin internetteki bilgi veritabanı için güzel olduğunu düşünüyorum.

Aynen forum kapanmadıkça yazdıklarımız yıllarca burada olacak bu çok güzel bir şey aslında

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!