Biseksüel miyim acaba kendimi anlamakta zorluk çekiyorum

• Selamlar lgbti.org ailesi bu konuyu yakınlarıma,sosyal çevreme açamadığım için size yazmak istiyorum sosyal medyada bile yazıp sorduğumda "top" vb şeyler dediler,o yüzden direk size ulaşmak istedim bazen kızlardan hoşlandığım gibi bazı erkeklerden de hoşlandığımı hissettiğim anlar oluyor, hep buna benzer duygularım içimde olmuştu ama üstüne düşmemiştim ya da görmezlikten gelmiştim tam bilmiyorum sadece ben kızlardan hoşlanıyorum ve ara sıra böyle duygular herkes de olabilir diye düşünmüştüm ama bu gerçekten hoşlandığım bir erkek olduğu zaman kendimle bu konuda ciddi manada yüzleşmek zorunda kaldım kafam çok karışık, bazı geceler o erkeğin koynunda uyuduğumu hayal ederek bile mutlu oldum, bu konuda kendimden nasıl emin olabilirim ? lütfen bu konuda bana tavsiye verebilir misiniz ? duygularım ve aklım allak bullak kimlik bunalımı yaşıyorum ?(

• Bunu en iyi kendin çözebilirsin. Bu düşüncelerde olman bile kanıtıdır. Kimse durup dururken kendi cinsini düşünmez. Ve bunda kötü ya da korkulacak birşey yok. Gay ya da genel eşcinsellerin olduğu dizi ve filmleri izlemeni tavsiye ederim. Live Simon, Queer as folk falan google da listeler bulabilirsin. Bunları izlendiğinde sana güzel mi geliyor o hayatlar çekici mi geliyor oradaki gay karakterler falan ilginu çekiyor mu bunları değerlendir. Ben açıkçası cok icimde bastirdim yıllarca ve bu şekilde emin oldum. Bir de her insanın bir bilinç altı vardir ve rüyalarda ortaya çıkar. Rüyalarını hatırlamaya çalış bir şekilde erkeklerden hoşlandığını görmüş olman gerek. Çok sıkıntı yapma bu konuyu. Yeni insanlarla tanış flört et ve akışına bırak herşeyi

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Kendini tanıman lazım diye düşünüyorum.Yargılardan arınarak kendinle yüzleşmen daha iyi olur sanırım.. Siriusea'nın dediklerine katılıyorum hayatın akışına bırak kendini üzüp strese girme çünkü başka problemler çıkarabilir.. Önerdiği QueerAsFolk efsane bir dizi 😍izlememiz yararlı olur..

• sen biseksuelsin.hatta erkklerden daha fazla hoslandigini düşündürdü bana yazdiklarin.kendinden utanma,istediğin gibi yaşa 8o

• Miranda samimi cevabın için çok teşekkür ederim <3 Erin açıkçası çoğu zaman ilgimi çekiyor ama bazende iğrenç ve olmaması gereken bir şeymiş gibi geliyor.

• Bende biseksüelim kabul etmesi zor oldu ama sonunda kabul ettim kadınlardan hoşlandığımı :) bence çok takmaya kafaya akışına bırak

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!