Birine nasıl açılırsınız

• hoşlandığım kişi sosyal medyada eşcinsel bireyleri ve mavi en sıcak renktir de ki adele’ı falan takip ediyo sürekli olarak da kadın fotoğrafları beğeniyo...Ama toplumsal cinsiyet eşitliğini de sonuna kadar destekliyen birisi sizce lezbiyen olabilir mi yoksa feminist yapısından ötürü mü??duygularımdan bahsetsem ne kaybederimucrn

• Hem lezbiyen hem feminist olabilir. Toplum baskısı yüzünden çoğumuz cinsel yönelimimizi açık acik yaşayamıyoruz. Neden önce onunla arkadaş olmayı denemiyorsun. Yakından tanıdıkça daha emin olursun ve güvenin de artar. ☺️

• Üniversitenin ilk yıllarında sınıfta bir kız vardı aynı bu şekilde LGBT hakları ile ilgili konuşuyordu bende emin olamıyordum LGBT bireyimi yoksa sadece destekçimi diye. Eylin denizin dediği gibi önce arkadaş olduk her fırsatta LGBT bireyi olduğumu belli ettim. Beraber kız kestiğiniz zamanlar bile oldu asdfgh yalnız kaldığımız ve beraber dolaştığımız bir gün bana panseksüel olduğunu söyledi. En iyisi pat diye konuya dalmamak biraz zaman vermek olduğuna inanıyorum. Çünkü herkes için bunu sindirmek ve açıklamak çok kolay bir şey değil. İki tarafta birbirinden işaretler bulmak emin olmak istiyor

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!