Anal ilişkinin zararı

• Eşcinselim ve ne doğru ne yanlış öğrenmek istiyorum. Öğrendiğim kadarı ile yapılmaması gerekiyormuş. Sizce doğru mu? Yanlış ise neden yanlış?

• Anal ilişkiden dolayı anal fistül oldu bende 2 kez ameliyat oldum şimdi iyiyim doktor anal iliski sorun olur mu dedigimde olmaz dedi ama korkuyorum 3 yıldır da yapmadım

• Anal ilişkiden dolayı anal fistül oldu bende 2 kez ameliyat oldum şimdi iyiyim doktor anal iliski sorun olur mu dedigimde olmaz dedi ama korkuyorum 3 yıldır da yapmadım

Doğru yapılınca zarar görmemek mümkün mü?

• Doğru yapılınca zarar görmemek mümkün mü?

Aslinda çok ilerlememisse iyi beslenmeyle çözülebilir. En azından rahatlatır. Bu sorun bende de vardı. Ama bende ilişkiden dolayı değil kabızlıktan. Bu hastalığı kabizlikta tetikliyor.

Belki sende tetikleyen kabızlık değil ilişki ama bol su içmek, lifli yiyecekler yemek emin ol seni rahatlatacaktır.

İliski olmadan olmaz, o zevki yaşamamak haksizlik.olur. İlişkiden önce biraz kas gevşetici surebilirsin ya da anestol krem.

• Internette konuyla alakali aslinda bir suru kaynak var, cogunlugu ingilizce ama. Dogru bir sekilde yapildiginda zarari yok. Ayrica kendini buna mecbur da hissetmemelisin. Bir suru gay "side" olarak yasiyor, yani anal seks yapmiyorlar. Yapicak isen bunu gercekten istemelisin. Oncelikle bir seks oyuncagi alip kendi kendine denemelisin. Senin vucudunu senden baska kimse daha iyi bilemez, o yuzden oncelikle o hissiyata alisman gerekir bunun icin de seks oyuncaklari iyi bi baslangic olabilir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!