Cinsiyet Geçişinde Aşırı Kıl Sorun Olur mu?

• Ben bir transgender olarak doğal bir göğüs vucuduma gore ince bel ve erkek gibi olmayan bir kalcaya sahibim kadinsi bir gorunume sahibim sakallarım ve vucut kıllarım asırı var bu bir sorun olur mu ileriye dönük henüz aileme acilmadim doktora da gitmedim bilgilendirebilir misiniz beni biraz?

• Ben bir transgender olarak doğal bir göğüs vucuduma gore ince bel ve erkek gibi olmayan bir kalcaya sahibim kadinsi bir gorunume sahibim sakallarım ve vucut kıllarım asırı var bu bir sorun olur mu ileriye dönük henüz aileme acilmadim doktora da gitmedim bilgilendirebilir misiniz beni biraz?

O halde epilasyon yapmak kadınsi görünümünu arttırmak seni mutlu edebilir. Bu bir kısmı tabi. Asıl psikiyatriye gitmeli tedavi görmelisin uygun durumda sürecini başlatacaklardır.

• Merhaba arkadaşım. Sakal ve tüy problemlerinden kalıcı olarak asla lazer epilasyon ve benzeri işlemlerle kurtulamazsın. Bunun için testislerini aldırman şart. Ama tabi bu yolda kararlıysan bu ameliyatı ol. Orgazm olabilceksin, ama ereksiyonun %95 düşecek. 1 seneye butun kıl tüy problemlerinden kurtulabilirsin, ameliyattan sonra.

• Merhaba arkadaşım. Sakal ve tüy problemlerinden kalıcı olarak asla lazer epilasyon ve benzeri işlemlerle kurtulamazsın. Bunun için testislerini aldırman şart. Ama tabi bu yolda kararlıysan bu ameliyatı ol. Orgazm olabilceksin, ama ereksiyonun %95 düşecek. 1 seneye butun kıl tüy problemlerinden kurtulabilirsin, ameliyattan sonra.

Doğrudur ama demek istediğim sonuçta almak gerekir ve bu mutlu eder insanı ister lazer ister başka bir şey olsun..ben yüzüme yaptırdım 2 seans peki o da dahil mi dediğine, bir de o operasyona öyle başlatmiyorlar ki hemen çok yavaş ilerliyor süreç mecbur testosteron blocer kullanmak lazım en azından dediğin operasyon olana kadar😕

• Kıllanmanın en büyük sebebi testesterondur. Testesteronu kadın değerlerine indirdiğin zaman kılların daha geç çıkacak, hatta azalacaktır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!