Mahkemeden İzin Aldım. Peki Hangi Doktor En İyisi?

• Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Öncelikle herkese selam.

Belirttiğim üzere, erkekten bayana geçiş ameliyat iznimi aldım, fakat hangi doktor bu alanda en iyi. Çok büyük ve özenilmesi gereken bir ameliyat. Oraya buraya yazıldığında Türkiye'de yüzlerce doktor var bu ameliyatı gerçekleştiren ve hiç inandırıcı gelmiyorlar bana. Sigorta kapsamında bir ameliyat istiyorum. Maddi yeterliliğim diğer özel ve yurtdışı için uygun değil. Bu geçiş ameliyatını olan arkadaşlarımdan bilgi almak istedim. Ameliyattan beklentilerimizi göze alırsak, hangisi en iyisi? Veya doktor tercihinizden memnun muydunuz?:/

• Merhaba, ben de merak ediyorum açıkçası, bu operasyonu titizlikle kimler yürütüyor, ve pek fazla yok diye duyuyorum. Serdar Nasir ı çok duydum hacettepede mikrocerrahiile yapıyorlar. Umarım son yokuşu da başarıyla atlatır tez sağlığına kavuşursun, iyilikle kal☺️

• Umarım geçiş ameliyatınız dilediğiniz gibi olur lütfen zihinsel geçişi de sağlıkla yapalım "kadın" demekten utanmayalım. BAYAN DEĞİL KADIN!

• Canım onu geç trans kadın da kadındır millet daha bu farkındalığı benimsememiş. Bizim yoksa kadınlığımızdan şüphemiz yok, kimseye de açıklama zorunluluğumuz yok.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!