3 gündür hastanede yatıyorum

• selam herkese 3 gündür kalp sıkışmasından yatıyorum hastanede geçmiş olsun alayım :)

• kalp rahatsızlığu, doktor istirahat verdi çarşambaya kadar çıkabilirmişim. Teşekkürler.

• Allah acil şifalar versin..geçmiş olsun 😊

• Arkadaşlar çıktım, ciddi bir kalp rahatsızlığıymış kalp kapakçıklarında enfeksiyon oluşmuş bu nedenle de ağrı varmış. Bir kaç gün hastanede yatmam gerekti bu süreçte kitap okudum ve dinlendim rahatıma baktım ve aynı zamanda da bir çok şeyi tecrübe edindim. Aile ilişkileriniz arkadaşlık ilişkilerinden çok daha kıymetli ve önemliymiş. Hastanede yattığım süreçte ne bir arkadaşım aradı ne biri sordu birçoğunun da haberi vardır ama arayıp nasılsın bir ihtiyacın isteğin var mı diye sorma nezaketinde dahi bulunmadı. Sadece yıllardır kardeşim dediğim adam ve kuzenim beni yanlız bırakmadı her gün geldiler canım sıkılmasın diye yanımda durdular. Hastanenin yemekleri kötü diye Burger King'den menü söylediler oturduk muhabbet ettik eğlendik ve iyileştim. Ailemde aynı şekilde beni yanlız bırakmadı yurt dışından dahi ziyarete gelenler oldu sağ olsunlar çok mutlu ettiler zamanlarını ayırıp geldiler gördüler. Bu da benim için bir tecrübe oldu. Burada da bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Dostluklarınıza önem gösterin insanlara hak ettikleri kadar değer verin. Hayatta sağlığınızdan ve ailenizden değerli bir şey yok arkadaşlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!