Sevgilin intihar etse ne yaparsın?

• Diyelim ki bir sevgilin oldu ama var ya bir birinize çok aşıksıniz sonra sevgiljn sabah uyanınca yok sadece bir mektup var mektubu acmadan annesi arayıp sana durumu suyluyor birtaneme: lan ben seni annemden bile çok sevdim ama tek sorun benim işte eys hastalığımi senin o guzelim nadir bedenine bulastirarmam lutfen beni affet ali eğer sen olsan ne yaparsın?😪

• Bu çok üzücü gerçekten, Onun cansız bedeni veya mezarının yanına gider. Kendi canıma kıyardım. O olmazsa bende olmazdım. Yaşamamın bi anlamı kalmazdı. Ve mektup olarak sevdiğimin yanına gömelerini son isteğim olarak yazardım. Gerçekten o olmazsa ben olamam.

• Bu çok üzücü gerçekten, Onun cansız bedeni veya mezarının yanına gider. Kendi canıma kıyardım. O olmazsa bende olmazdım. Yaşamamın bi anlamı kalmazdı. Ve mektup olarak sevdiğimin yanına gömelerini son isteğim olarak yazardım. Gerçekten o olmazsa ben olamam.

bende aynısını yapardım.

• Lütfen eys hastalığına dikkat edelim !

• Durum çok üzücü ya ama bunu demek istiyorum. Canıma kıymazdım. Allah'tan korkan biriyim. Emanet edilen cana kıyamam. Büyük günahtır. Ama yaşamadan bilemeyiz. Ne yapardım bilmiyorum. Allah kimseye böyle acı yaşatmasın, Âmin 😞

• sayfayı bunalım sayfası yaptınız be arkadaş bu nedir ya intihar etse kınamı yakacaksınız neden böyle saçma şeylerden insanları üzecek konulardan bahsediyorsunuz anlamıyorummmmmmmmmmmmmm

• sayfayı bunalım sayfası yaptınız be arkadaş bu nedir ya intihar etse kınamı yakacaksınız neden böyle saçma şeylerden insanları üzecek konulardan bahsediyorsunuz anlamıyorummmmmmmmmmmmmm

Kesinlikle katılıyorum 👍

Gerçek bir olay yaşandı arkadaşım sevgilisi intihar etti başka konu söyle paylaşalım

• Saçmalık bence, hiç tınmazdım bile, hayat kısa filler uçuyor.

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!