2019 İstanbul Onur Yürüyüşü

• Katılmayı istiyorummm. Ama bu siteden de arkadaşlarım gelirse tabi

• Katılmayı çok arzu ediyorum lakin o tarihlerde istanbulda olmama imkan yok veya başka pride nin olduğu bir yerde... Teşekürler katılan ve mücadele eden her kardeşime. <3

• Ben hiç katılamamıştım. Ailem yüzünden, gerçekten katılmayı tüm kalbimle isterdim. Açıkçası merak ediyorum. Nasıl diye çevrenin bakış açısını tepkilerini disiplin sert bi aileye sahibim. Bırakmazlar katılayım.||

• Ben hiç katılamamıştım. Ailem yüzünden, gerçekten katılmayı tüm kalbimle isterdim. Açıkçası merak ediyorum. Nasıl diye çevrenin bakış açısını tepkilerini disiplin sert bi aileye sahibim. Bırakmazlar katılayım.||

Benimkilerde öyle ama büyük ihtimalle haberlerinin olmasını istemeyeceğim.

• Benimkilerde öyle ama büyük ihtimalle haberlerinin olmasını istemeyeceğim.

Bende İstanbul'da yaşasaydım. Haberleri olmadan katılırdım. Eğer katılacaksan senin adına çok mutlu oldum. 😊

• Bende İstanbul'da yaşasaydım. Haberleri olmadan katılırdım. Eğer katılacaksan senin adına çok mutlu oldum. 😊

Teşekkürler😊 Bir sorun çıkmaz ise katılmayı düşünüyorum. Umarım birgün seninde böyle bir etkinliğe katılma şansın olur😁😊

• Teşekkürler😊 Bir sorun çıkmaz ise katılmayı düşünüyorum. Umarım birgün seninde böyle bir etkinliğe katılma şansın olur😁😊

Rica ederim.😊 Umarım sorun çıkmaz. Katıldığın zaman nasıl olduğunu bana da anlatırsın,😁 Umarım ya çok isterim.😁😊

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 9 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!