Arkadaşıma nasıl söyleyeyim?

• Biseksüel bir erkeğim, sınıfımda olan bir erkekten hoşlanıyorum kendisinin de eşcinsel olduğu hakkında ciddi şüphelerim var, gözlemlerim ve sorularım sonucunda LGBTi'yi desteklediğini de öğrendim. Ona biseksüel olduğumu ve ondan hoşlandığımı nasıl söylerim? Bir türlü söyleme cesaretini bulamıyorum. Kafamda birden çok senaryo yazıyorum nasıl tepki verir nasıl gider konuşma o şekil bu şekil fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.

• Kafada plan kurmak ve söylemesi kolay geliyor :) Ama yanlız kalınca falan bunu ona söyleyemiyorum hazır değilim galiba bilmiyorum garip bir durum nasıl atlatabilirim?

• İlk önce cinsel tercih konusundan gir. Fakat ince ayrıntılı değil 2-3 gün geçsin senden hoşlanıyorum de.

• İlk önce cinsel tercih konusundan gir. Fakat ince ayrıntılı değil 2-3 gün geçsin senden hoşlanıyorum de.

Pff keşke kolay olsa bu kadar.

• Kalçaya dokunma olayı dışındakiler tutuyor da bunlar sanki biraz normal şeyler.

ama şöyle birşey var senden hoşlanıyorsa donuşları illa ki farklıdır hissedersin yada sen dokunduğunda verdiği tepkilerden

ister istemez bakışları farklıdır mesela

Türkiyeyi ve Türk erkeklerini düşündüğün zaman erkek arkadaşlarıyla bu kadar samimi dokunuşlara izin verecekleri sanmıyorum yinede bilemem

• ama şöyle birşey var senden hoşlanıyorsa donuşları illa ki farklıdır hissedersin yada sen dokunduğunda verdiği tepkilerden

ister istemez bakışları farklıdır mesela

Türkiyeyi ve Türk erkeklerini düşündüğün zaman erkek arkadaşlarıyla bu kadar samimi dokunuşlara izin verecekleri sanmıyorum yinede bilemem

Mantıklı düşünce, bakışlarından bile anlaşılabiliyor aslında fakat öyle olmuyorda olabilir. Ona biseksüel olduğumu açıklayacağım.

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!