Fikirlerinize ihtiyacım var

• ben bir okulda bayan güvenliğim müdür yardımcısına evli bir adama aşığım çok seviyorum uzaktan uzağa platonik, sevdiğimi gizledikçe içimde sevgimi dahada büyüttüm söyleyemiyorum da sevdiğimi o kadar acı çekiyorum ki birisini sevip te söyleyememek çok kötü bir durum neyse şu anda bir durumdan şüpheleniyorum okul aile birliğinde başkan yardımcısı olan evli iki çocuğu çalıştığım okulda olan bir kadın var bu kadınla bu adam arasında yasak bir aşkın olduğundan şüpheleniyorum.Kadının kocası her sabah çocukları bırakmaya arabasıyla geliyor araba anahtarlarını da müdüre yada bu müdür yardımcısına bırakıyor kadın öğlen çocuklarını okuldan almaya geliyor bende dayanamadım dedim bu müdür yardımcısına neden arabanın anahtarlarını siz yada müdürümüz alıyor dedim oda bir şaşırdı bana dedi ki o aile komisyonumuz dedi doğru söylüyorsunuz bir kere onlar bizim ailemiz demiştiniz evet ailemiz onlar bizim dedim ertesi gün ne olsa kadının kocası arabasız geldi çocukları bıraktı müdür yardımcısı kadının kocasıyla hiç konuşmuyordu konuştu müdür ve müdür yardımcısı külübenin yanına gelip sohbet ediyorlar ben duyuyum ister gibiler müdür diyorki müdür yardımcısına o kadından için arabasını kendi alsın bize ne müdür yardımcısı birşey dedi ne dediğini duymadım müdür gelsin bana desin dedi her zaman okula saat 12.00 de gelen kadın gelmedi adam 11.43 te dışarı çıktı bende okulun arka kapısı saat 12.15 te açılıyor tam ön ve arka kapının ortasında durdum kadın erken geldi gördüm içeri girmiyor saat 12.30 oldu ben arka kapıya doğru gidince girdi okula aldı çocuğunu gitti adam 12.33 okula girdi yürüyerek gelmiş benim külübeye bakarak güldü yani bu kuşku şüphe beni mahvediyor yıkıldı bütün duygularım hislerim insanlara güvenim alt üst oldu

• Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “arkadaşlar benim içimdeki bu şüphe benim moralimi bozuyor fikirlerinizi bana söyleseniz ben mi yanılıyorum.” Yeni Başlık: “Fikirlerinize ihtiyacım var.”
  • ben bir okulda bayan güvenliğim müdür yardımcısına evli bir adama aşığım çok seviyorum uzaktan uzağa platonik, sevdiğimi gizledikçe içimde sevgimi dahada büyüttüm söyleyemiyorum da sevdiğimi o kadar acı çekiyorum ki birisini sevip te söyleyememek çok kötü bir durum neyse şu anda bir durumdan şüpheleniyorum okul aile birliğinde başkan yardımcısı olan evli iki çocuğu çalıştığım okulda olan bir kadın var bu kadınla bu adam arasında yasak bir aşkın olduğundan şüpheleniyorum.Kadının kocası her sabah çocukları bırakmaya arabasıyla geliyor araba anahtarlarını da müdüre yada bu müdür yardımcısına bırakıyor kadın öğlen çocuklarını okuldan almaya geliyor bende dayanamadım dedim bu müdür yardımcısına neden arabanın anahtarlarını siz yada müdürümüz alıyor dedim oda bir şaşırdı bana dedi ki o aile komisyonumuz dedi doğru söylüyorsunuz bir kere onlar bizim ailemiz demiştiniz evet ailemiz onlar bizim dedim ertesi gün ne olsa kadının kocası arabasız geldi çocukları bıraktı müdür yardımcısı kadının kocasıyla hiç konuşmuyordu konuştu müdür ve müdür yardımcısı külübenin yanına gelip sohbet ediyorlar ben duyuyum ister gibiler müdür diyorki müdür yardımcısına o kadından için arabasını kendi alsın bize ne müdür yardımcısı birşey dedi ne dediğini duymadım müdür gelsin bana desin dedi her zaman okula saat 12.00 de gelen kadın gelmedi adam 11.43 te dışarı çıktı bende okulun arka kapısı saat 12.15 te açılıyor tam ön ve arka kapının ortasında durdum kadın erken geldi gördüm içeri girmiyor saat 12.30 oldu ben arka kapıya doğru gidince girdi okula aldı çocuğunu gitti adam 12.33 okula girdi yürüyerek gelmiş benim külübeye bakarak güldü yani bu kuşku şüphe beni mahvediyor yıkıldı bütün duygularım hislerim insanlara güvenim alt üst oldu

Merhabalar evvela..!

Resmen dallas dizisini yıllar sonra yaşadım.

Bozuk bir lisanla yazmış olduğun mesaja anladığım kadarıyla cevap veriyorum!!!

(Niyetim ne seni horgörmek nede aşşağılama asla değil, nitekim anlaşılalirlik seviyesinin düşüklüğüne gamım, kederim.)

Özetle; şayet o 2 birey M.yardımcısı ve Okul A.yardımcısı arasında bir takım durumlar olduğundan şüphelenmen bence yersiz.

Niyesi???

Zaten gönlün yalnış olduğunu düşündüğüm, katiyen toplum ve ahlak kurallarına göre etik olmayan duygu depreşin.!.

Hali hazırda, sana verebileceğim tavsiyelere dayanmak ister misin bilmem ama, izlediğin yol çok yalnış bir yol.

Zaten evli olduğunu farz ettiğimiz ve durumun neticesinde'de evli olan M.yardımcısına kayan gönlünün biran evvel eski ayarlara dönmesi gerek!!!

Burada ilk önce senin izzeti nefsin, senin gururun önplanda olmalı'ki onlar ön plana geldimi izlediğin yolu bir an önce değiştirmen gerekmekte...

Aşk, bu değil..!

Sevgi hiç değil, bence sen burada o ikili arasında bir şeyler olabilme ihtimalinin duygu düşüşünü yaşamaktasın.

Sen beğendin, etkilendin M.yardımcısından, lakin ulaşılamaz bir noktada oluşu birinci etken, 2. etken kadının gelişi.

İnsan oğlunun beyin yapısı çok farklı çalışır, böyle oyunları çok sever ve her zaman yasak elmanın peşinde koşar...

Bence duygularına bir ket vur ve başka mecralara ada kendini.

Çünkü!!!

Adam evli 1.

2. Yasak bir ilişki yaşadığını düşündüğün durum.

3. Kendi gururun ki zaten ortada bir yakınlaşmak bile yok daha, o senden habersiz sense kendi kendine, platonik sevdalar peşindesin.

Bir an evvel vaz geç, düşün kendi onurunu, kendi gururunu düşün.

Benim yüzeysel vede anladığım kadarıyla verdiğim cevap bu, geri kalan sende...

• Yukarıdaki arkadaş güzel bir cevap vermiş anlattığın durum hakkında. Sana güzel gelebilecek bir cevap yazan olacağını pek sanmam.

Öncelikle bayan değil "Kadın" demelisin. :)

Kendin bu bahsettiğin iki kişi arasındaki ilişkiye "yasak ilişki" olarak adlandırmışsın. Yani yanlış birsey olduğunu biliyorsun. Buna rağmen aynı adama kendin de aşık olduğunu söylüyorsun. Senin ki zaten aşk değil farklı birşey. Benim görüşüm aşk iki kişi arasında yaşanır bir birlikteliktir aşk. Neyse sonuç olarak onların durumu seni alakadar eden birşey değil. Senin durumun da onların ki kadar yanlış.

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• Öncelikle bayan değil "Kadın" demelisin. :)

Senin eleştiryal yanaşman tebessümlere gebe bıraktı beni.

Kadın&Kız veryansımlarda ''yandı gülüm keten helva'' birde senin dokun durduğun nokta, bizim buralarda bir tabir var aynen o canlandı..!

''Mahalle yanarken orospu saçını tararmış'' tabir ağır oldu ama cuk oturdu.

Yani kız düştüğü çukurun içerisinde cebellenirken, senin oralı olmayışını geç, birde farklı temkinlerde bulunman az Nahoş kaçmış.

Lakin; ben uğraşacak bir şey bulamadığım için seninle uğraştım takılma!!!

Kendine cici bak :))

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!