Bir kız bir kızın bacağına neden uzun süreli dokunur?

• Biz millet olara biraz samimiyiz, illa cinsel anlamda düşünmemek lazım. Samimiyetten olabilir. Veya belkide beyenme işaretidir o da olabilir. Sormak bende en mantıklısı, "Arkadaşım niye dokunuyorsun?"

• Yani eğer herkese karşı öyle değilse hoşlandığı içindir

• Samimiyet durumu elzemdir!!!

Niyeti ona göre yorumlanır, sıradan bir ikili ise şayet erkek ve kadınsa ilişki. Art niyet aramak elzemdir..!

Yok; öyle değil diyeniniz varsa, bence insanları tanıma konusunda bayağı eksiği var derim.

1950 60 70 80 falan desen saygı ve temiz içtenlikle dokunur'du derim.

Lakin süreç 21. yüz yılsa ve yaşadığın coğrafya orta doğu ise, pekte öyle diyemem..!

• Samimiyet durumu elzemdir!!!

Niyeti ona göre yorumlanır, sıradan bir ikili ise şayet erkek ve kadınsa ilişki. Art niyet aramak elzemdir..!

Yok; öyle değil diyeniniz varsa, bence insanları tanıma konusunda bayağı eksiği var derim.

1950 60 70 80 falan desen saygı ve temiz içtenlikle dokunur'du derim.

Lakin süreç 21. yüz yılsa ve yaşadığın coğrafya orta doğu ise, pekte öyle diyemem..!

İnsanlara karşı galiba büyük bir nefret var içinde, her şeyi de kötüye yormak bunalıma sokar adamı.

• @Sevim Ayla sana katılmak isterdim lakin, benim baktığım pencere çok gerçekçi..!

O yüzden seni soğuk ama gerçek, hakikat olan doğrulara davet ederim, lakin senin baktığın pencere çok flo, çok soft.

Şöyle bir alıntı yapmak isterim, amenna içimde büyük bir çöküntü var, lakin bu benim gerçekleri görmeme engel değil!!

Sen; dolu tarafından bakmayı yeğliyorsun dünya'ya bense sana, dışarıda olan biteni gerçekliğiyle anlatıyorum.

Özür dilerim ama Dünya böyle oldu artık!!!

• İşte bende sana diyorum ki dünya sen nasıl görmek istersen öyledir. Kötü görmek istersen kötü iyi görmek istersen iyi. polyannacılık oynamak derdinde değilim elbette, 39 yaşında biri olarak çok şet gördüm, çok şey yaşadım. gerçekliliğin farkındayım fazlasıyla. İnsan dediğimiz varlığı tek bir niyetle sınıfladırmak doğru değil. Haksız değilsin elbet ama bence sende biraz güzel düşün

• @Sevim Ayla sana hak vermek isterdim ama üzülerek, dışarısı hiçte öyle değil..!

Bir kere senin ne olduğunu bilseler, üstüne gelirler ve çıkarları için seni bir ucubemişcesine ordan, oraya atarlar'ki.

Sen bir özel bireysin, sen ki toplumun gerçek yüzünü bilensin, buradan anlaşılan hep iyi insanlara denk gelmiş olman!!!

• Neyse biz bu konuda ortak nir noktada bulaşamayacağız. ben insanları her şeye rağmen iyi görmeye devam edeceğiz. umarım hep iyi leri denk geliriz...

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 10 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!