En Sevdiğin 3 Müzik

• En sık dinlediğin ve sevdiğin... Müziğin ismi nedir? :) ;)

• 1-Mor ve Ötesi - Yağmur Teşekkürler

2-Mor ve Ötesi -Bir derdim var

3-Mor ve Ötesi - Sana değmez

Morcuyuz napalım..:D :D :D

• Ebru Şahin- hoşgeldin

Ece Mumay- vazgeç gönül

Muhabbet-beni bırakıp gitme

• 1burçin umay böl beni 2burçin umay bosu bosuna 3 burçin umay doyamadım Sana haha suan kendimi dinlerim dermişiim haha onlarla igilenince baska seyler bu ara dinleyemedim pek zaten haha sevgiler herkese SELAM bursadan sevgiler ..

• 1burçin umay böl beni 2burçin umay bosu bosuna 3 burçin umay doyamadım Sana haha suan kendimi dinlerim dermişiim haha onlarla igilenince baska seyler bu ara dinleyemedim pek zaten haha sevgiler herkese SELAM bursadan sevgiler ..

Hahaha :D :D Sen burcu ben mor ve ötesi :D :D Güzel cevabın için çok teşekkür ederim... :) Aleykümselam izmirden selam ;)

Aleykümselam Burçin 😊

• ben tesk ederim öyle tesadüf buldum burayi sosyal med disin baska yerde üyülegim yok zayen burayada gosgle hesabiyla bir dalayim didim haha

• Sende mi? Tesadüf buldun burayı...@burçinumay Bende burayı tesadüfen buldum...Üye oldum @Aleyna1905 ikimiz uye olduk... Sevdik burayı İyi bir dalış yaptın buraya haha Hoşgeldin

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 22 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!