Netflix Üyeleri Buraya

• Henüz üye değilim ama the walking dead ve game of thrones Netflix de var diye biliyorum. Özellikle walking dead son sezon bölümlerini bulmak samanlıkta iğne bulmak gibi izleyebiliyorsan önce game of thrones dan başla. Netflix tam bilmiyorum ama Battlestar galactica bulabilirsen o da güzel bir diziydi

• üye değilim.Dizi sitelerinden izliyorum.Önerebileceğim güzellikteki diziler:Six feet under,Orange is the new black,wentworth,Friends ,Braquo,Trapped

• Orange Is the New Black da listemde

Yanılmıyorsam bir Türk asıllı transeksüel de dizide oynuyor

Friends'i iki arkadaşım da tavsiye etmişti

Diğer yazdığın dizilere de bakacağım

Tavsiye için teşekkürler Duygu**

Kalbim temiz sanırım az önce netflix hesabım yok dedim 5 dk sonra kuzenim geldi "netflix hesabı aldım telefonum yok senin telefona ekliyim sen izlersin" dedi :) Orange Is the New Black merak ediyordum bende izlerim.

• Maalesef bizim evde alt yapı olmadığı için interneti telefon dan cekiyorum izleyemiyorum bişi :)

Bende tavsiyeleri dinleyeceğim olduğu zaman

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

• You, Elite, the order, you me her, ölmek için on üç sebep bunlardı da izleyebilirsin ama orange is the new Black mutlaka izlemelisin.

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 22 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!