Sevgilinizi hiç aldattınız mı?

• Bir kez bile olsun sevgilinizi aldattınız mı?

Pişman mısınız, yoksa aldatmaya devam mı?

Soru: Sevgilimi hiç aldattım mı?

Cevap: kız arkadaşım biseksüel olduğumu bilmiyor, erkek arkadaşımla aldatıyorum

Soru: Kendimi huzurlu hissediyor muyum?

Cevap: Hayır

• Yani sevgilim varken kendi cinsiyle hiç aldatmadım ama karşı cinsle evet aldattım libido etkisinden dolayı. Pişmanım tabii ki de.

• Tabiki de hayır.

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

• biseksüal olarak bir kadının bir kadın la olmasını yada bir erkek erkekle olması bana göre bu çiftler arasında aldatma olmaz benim düşüncem bu

• Bir kız yada bir erkek farketmez ciddi konuşuyor ciddi bir birliktelik yürütüyorsam genelde ondan başkasına bakmam hem biri ile birlikteyken bir başkasına bakmak saçma gelir. Tek eşli biriyim sanırım kumrular gibi :)

• karşılıklı duygu beslediğin bir bireyi bir kaç dakikalık uckur ile görmezden gelerek aldatanlar...............

yüzeysel sevgi duyan kişilerin yapa bildiği bir eylem günümüzde pek çok insan aşık oluyor ve her aşık olduğu kişiye bir takım cümleler söylüyor asıl hata söylenen cümlelerde değil o cümleleri söylemeden önce düşünmeyi beceremeyenlerde ;)

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 24 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!