İlk kez kendinize kaç yaşında ve nasıl açıldınız?

• Slm arkadaşlar hep kendim gibi insanları merak etmişimdir bu nedenle foruma üye oldum.

Cevabını merak ettiğim sorulardan biri ilk kez heteroseksüel olmadığınızı kaç yaşında ve nasıl anladınız?

İlk ben yazıyorum

Soru: Biseksüel olduğumu kaç yaşında anladım?

Cevap: Tam anlamıyla 16

Soru: Biseksüel olduğumu nasıl anladım?

Cevap: en son hatırladığım kadarıyla 12 yaşımdan bu yana hep erkeklere karşı da bir ilgim vardı, tabi tüm erkeklere değil ilk yakınlaşmam geçtiğimiz yıl mahallemden bir arkadaşımla oldu bize gelmişti odamda PS oynuyorduk, oyunu ben kazandım ve sana nasıl çktm dedim :P sen mi bana çktn diyerek beni yere yatırdı altından kurtulmaya çalışırken göz göze geldik kısa bir aradan sonra dudaklarına yapıştım ve öpüşmeye başladık ve yaklaşık bir yıldır da çıkıyoruz

• 2016’ydı.10.sınıftaydım.Ondan hoşlandığım an huzur bulmuş gibiydim,o surada müzik dinleyip onu stalklıyordum ve “Ben ondan hoşlanıyorum”dedim(o an aşırı normal gelmişti ki normal bir şey).Bu zamana kadar kendimi hep hetero sanıyordum.O ise biyolojik olarak kız ama sanırım erkek gibi hissediyordu kendisini.O zaman anladım biseksüel olduğumu(daha doğrusu poliseksüelim sanırım).Aptallıklarım yüzünden 1 sene sonra aramız açıldı ve muhtemelen benden nefret ediyordur dlaşşflsödkf.2 yıldır hislerim gidip geliyor,artık eskisi kadar da birilerinden hoşlanamıyordum.Hala unutamadım.Güzel kızlara eskiden de zaafım vardı.6.sınıfta bir arkadaşımdan hoşlanır gibi olmuştum ama sapkınlık olduğunu düşünüp görmezden gelmiştim.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Venus ().

• Bu sene, aslında ufakta olsa bir şeyler hissettiğim bir kız arkadaşım vardı ama sadece öylesine beğenme sanıyordum, daha sonra bir arkadaş ortamında bulundum ve bir kaç nedenden acaba bu duygu neyin nesi derken, bu ortam sayesinde fark ettim, sorgulamaya başladım, en sonunda bu sene hatta bir kaç ay önce kabullendim. Şimdi bir çok şey daha net :)

• ilkokuldan bu yana kendimde olan farklılığı biliyordum.ortaokul,lise yillari kizlari uzaktan kesme ve platonik duygu yogunluklariyla gecti.Erkek arkadaslarim da oldu tabi ki.(biseksuelim bu arada) univeristede benden 2 yas buyuk hocama tutulmamla dananin kuyrugu kopmus oldu.Neyse ki karşılıgını bulmus 3 yil acisiyla tatlisiyla (gozumun icine bakarak ders anlattigi, ara verdiginde aksam hangi yemeyi yapalim diye mesaj attigi)gecen bi seruven sonucunda kimligimin adini koymus oldum.Ozluyorum sanirim😔

• Biseksüelim.Bu sene bu durumu kabullendim 25 yaşında. Hayatımda sadece tek bir kadın oldu.Farklı bir deneyimdi.Geçici bir heyecan gözüye bakmıştım ilk zamanlar. Fakat herhangi bir ortamda sadece erkeklere değil kadınlara da cinsel açıdan bakmaya,onları da çekici bulmaya başladığımda bu durumun geçici olmadığını anladım.Kabullendim.Kendimle barıştım.

• Merhaba ben 16 yasımdayken ilk babama açılmıştım çaktırmasa da üzülmüştü. Bana ama sen rujları seversin prenses demişti. Hem rujları hemde kadınları seviyorum bana demiştim. :D hala kırmızı ruj benim markam gibi. Ve 25 yasımda hala aynıyım homoseksüel bir kadınım. Zaten ergenlerin çoğu dikkat çekmek icin homoseksüellik olgusunu kullanmazlar diye düşünüyorum istisnalar haric. Ancak uzunca bir süre çok sorunlu yaşadık ailemle. Daha yeni yeni anlayamasalar da kabullenme evresi sonunda oldu. Gerçekten bana göre olduğunuz gibi davranın çünkü değiştim diye şaşırtmak ilerde daha büyük yıkımlar yaşanmalarına sebep olabilir. Umarım sorunsuz olur eğer açılacaksınız. Ailenizin her zaman anlayışlı olmasını dilerim. Sevgiler....

• Merhaba ben 16 yasımdayken ilk babama açılmıştım çaktırmasa da üzülmüştü. Bana ama sen rujları seversin prenses demişti. Hem rujları hemde kadınları seviyorum baba demiştim. :D hala kırmızı ruj benim markam gibi. Ve 25 yasımda hala aynıyım homoseksüel bir kadınım. Zaten ergenlerin çoğu dikkat çekmek icin homoseksüellik olgusunu kullanmazlar diye düşünüyorum istisnalar haric. Ancak uzunca bir süre çok sorunlu yaşadık ailemle. Daha yeni yeni anlayamasalar da kabullenme evresi sonunda oldu. Gerçekten bana göre olduğunuz gibi davranın çünkü değiştim diye şaşırtmak ilerde daha büyük yıkımlar yaşanmalarına sebep olabilir. Umarım sorunsuz olur eğer açılacaksınız. Ailenizin her zaman anlayışlı olmasını dilerim. Sevgiler....

• yedinci sinifta farkettim duygusal ve hormonal bir istekti fantazi kurdum tuhaf sekilde kiz olarak hayal ediyordum kendimi, bastirdim kabullenmedim cok mucadele ettim ancak bazan bedenim ve ruhum oylesine degisik duygulara kapiliyorki karsi koyamiyorum ve fantazi kurmak bile kalp atislarimi hizlandiriyor cinsel olarak kadin ruhuna sahibim diyebilirim yinede kadinlardan ve erkeklerden hoslaniyorum ama kendimi bir erkekle dusunurken gay olarak degilde daha cok transexual gibi goruyorum bedenimi seviyorum guzel bir transexual olurdum eminim tabiki bu kimligim hic bir zaman acik etmedim cunku ailemi cok seviyorum onlari uzmek istemedim yoksa gunahina razi olurdum sanirim. Bu arada cinsel olarak hetero olmadigimi bir iki yildir kabullendim cinsel kimligim tam olarak su diyemiyorum cunku kiz olsam eminim lezbiyen iliskiden de hoslanirdim

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 44 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!