Açık kimlikle yaşanabilecek semtler

• Arkadaşlar merhaba özellikle İstanbul’da bir LGBTİ açık kimlikle rahatsız edilmeden özgürce yaşayabileceği semtleri konuşalım.

Bence Cihangir, taksim herkes tarafından ulaşılabilir semtler değil. Kiralar aşırı yüksek. Açık kimliği ile yaşayan arkadaşlar hangi semtlerde oturuyor ve ne gibi problemler yaşadı burada tartışabiliriz.

Ben açık kimlik ile yaşamadığım için bu konuda bir katkı sağlayamayacağım. Ama ileride açık kimliğimiz ile özgürce yaşama hayali kuran biz insanlar olarak sizlerden deneyimlerinizi paylaşmanızı hepimize güven aşılamanızı isteriz. :)

Diğer şehirlerde yaşayan arkadaşlarda bilgilerini yazabilir örneğin Ankara, İzmir. Buralarda durumlar nasıl hiç bilmiyoruz.

Winter is Coming:!:

• Ankara da Bilkent, Ümitköy, Oran, Kavaklıdere bu taraflarda yaşarsın ama yine de aptalı çıkar karşına.

• Merhaba ben trans erkeğim. Birkaç ay içinde hormona başlayacağım için yurttan ayrılmam gerekiyor. Ankara'da uygun fiyata bildiğiniz nerelerde kiralık evler var?(eşyalı olursa daha iyi olur.) Ya da Ankara'da kolej, kurtuluş, sıhhiye taraflarında ev arkadaşı arayan başka trans erkekler/lgbti bireyleri var mı?

• Aq İstanbulu tam bilmiyorum ben Çorlu'da geçen yıl sevgilimle rahatlıkla geziyorduk hiç sorun yaşamıyorduk g4y

#renkli.olma.vaktibyrk

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!