Anlaşmalı Evlilik Yapmak İstiyorum!

 • Merhaba, pasif gay'ım. anlaşmalı evlenebileceğim aynı zamanda birlikte aynı evi paylaşabileceğim 20 30 yaşları arasında lezbiyen veya biseksüel temiz düzgün bayan arıyorum. evim var, durumum iyi. ciddi olanlar özelden yazsın.

 • Anlaşmalı evlilik yapıp ciddi sorunlar yaşayanlar var

  Eve arkadaş getirmeler, şantajlar, boşanmaya kalkıp nafaka istemeler falan

  Anlaşmalı evlilik yaparken evleneceğiniz kişi hakkında ve bu konuda mutlaka detaylı bir araştırma yapıp öyle karar verin

 • Slm, benim çevremde bu şekilde evlenen kimse olmadı. BBC'de bir haber denk gelmişti.

  Çin'de sahte evlilik yapan çok sayıda eşcinsel varmış, haberde formalite evlilik yapan bir çift, aileleriyle aynı şehirde yaşıyorsa sürpriz bir ziyaret her şeyi açığa çıkarabiliyormuş. Bu durumlarda çiftin birlikte yaşadığı bir ev daha olması gerekiyor, ki bunu sürdürmek bir süre sonra çok yorucu bir hal alabiliyormuş.

  Bu baskının dışında bir de sürekli sorulan "Ne zaman çocuk yapacaksınız?" sorusu var. Bazı kadın ve erkek çiftler tüp bebek yapmayı deniyorlar, o zaman da çocuğu kimlerin yetiştireceği sorusu gündeme geliyor. Biyolojik anne-babanın bakmasına karar verilmesi halinde, sahte evlilik yapan çiftin de birlikte yaşama zorunluluğu ortaya çıkıyor. Özetle, durum daha da karmaşık bir hal alıyor!


  Habere buradan ulaşabilirsin

 • ben aynı evde yaşıyabilirim hani yeterki temiz güzel muhabbet li biri olsun yeterki çocuk olayı na gelince illa cocuk olucak diye birşey yok gene aynı evi paylaşırım isteriği gibi özgür takılır eve arkadasınıda getirebilir çok kuralcı biri değilim sadece evi temiz tutsun muhabbeti iyi olsun yeterli

 • Daha önce de benzer bir başlığa yazdıklarımın aynısını buraya ekliyorum.


  Quote

  Evliliği sadece toplum baskısından kaçmak olarak görmemek lazım. Çünkü evlilik beraberinde ciddi yasal sorumluluklar getiriyor ve evli çiftler açısından da bağlayıcı nitelik taşıyor. Yarın bir gün bi problem olsa karşı taraf nafaka davası bile açabilir. Bizim evliliğimiz formaliteydi demenin bir manası da olmaz mahkemede. Sahip olduğunuz mallarınız gene belirli şartlara bağlı olur. Karşı taraf benden habersiz şuraya gitti şu kişi ile flört etti dese tazminat hakkı bile doğar. Sırf ailemin gözüne iyi görüncem diye böyle şeyler düşünmeyin.


  Çok iyi tanıdığınız güvendiğiniz birisi varsa olabilir ama sırf böyle bir şey için birini bulayım da evleneyim diye düşünmeyin.

  Link

 • Ben de anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. 31 yaşındayım. Mühendisim. İstanbul'da ikamet ediyorum. Düzenli bir yaşamım var. Benzer özelliklere sahip, üniversite mezunu, iş sahibi lezbiyen arkadaşlar bana yazabilirlerse sevinirim.

 • 37 yaşındayım. Öğretmenim. İstanbul da yasıyorum. Cinsellik istemeyen ama tıbbi yöntemlerle çocuk sahibi olmak isteyen bir kadınla anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Sorumluluk sahibi ayakları üzerinde duran ciddi biri varsa yazabilir.

 • arkadaşlar ben 23 yaşındayım istanbulda yaşıyorum ama uzun zamandır yurt dışına çıkmak istiyorum Eğer bulabilirsem anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

  Edited once, last by Nikopol: Telefon numarası kaldırıldı! genele açık alanda telefon, e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinin paylaşılması yasak. ().

 • arkadaşlar ben 23 yaşındayım istanbulda yaşıyorum ama uzun zamandır yurt dışına çıkmak istiyorum Eğer bulabilirsem anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

  Yurtdışında anlaşmalı evlilik yapma imkanın çok düşük. Bunu ya çok iyi tanıdık insanlar yapıyor ya da para ile. Ama avrupa bu konuda inanılmaz katı yatak odanı cinselliğini bile kontrol edecek noktaya geliyorlar. Bu işler öyle kolay değil. Çok ütopik hayaller bunlar