Hamamlar Hakkında Yaşanmış Deneyimler ve Yorumlar

• Merhaba arkadaşlar,

Nasılsınız? Umarım çok iyisinizdir. İstanbul'da olan "gay sauna" veya "gay friendly hamamlar" dan bash edelim isterim.

Kimhangi mekanlara gitmiş, m neyi beğenmiş neyi beğenmemiş?! Hizmetlerinde neler memnun edici, hangi konular da ise bu mekanların "dahaaa kat etmesi gereken çoook yol var" diyorsunuz?)))

sm g4y

Hamam kültürü ve sosyalleşmenin yanı sıra, belki sexual aamda hamam fantasy'si olan arkadaşlar için de konu ilgi çekici olabilir. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Haydi bakalım. Bu konun yorumlarında buluşuyoruz. ✨❄️

Ben de tecrübellerimi paylaşacağım burada. Çok ilginç deneyimler yaşadım. 🔥

görsel yüklenmesdi ama buraya atıyorum.Madride bir gay saunanin web sitesinin iceriği :.

BEST GAY SAUNAS IN MADRID
    Make the most of Madrid with a journey through the best gay saunas in the city. Here we included the best and most popular.
    www.rubengalarreta.com

• Nikopol

Konuyu onayladı.
  • Nikopol

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “İstanbul'daki gay friendly Sauna ve hamamlar hakkında yaşanmış deneyimler ve yorumlar..” Yeni Başlık: “Hamamlar Hakkında Yaşanmış Deneyimler ve Yorumlar.”
  • Bu arada bı konuda yardımcı olursanız sevinirim.Ben uzun süre yurt dışında kaldım.Cross dresserim.Su an Mersin'de yım.Kiyafetlerimi buraya getirmedim.Burdada hiç yok,yani Mersin'de.En büyük problem ayakkabı ve peruk.Cunku bedeni tahmin edemiyorum.Birde burda hangi marka poppers alayım.

Öpüldünüz

• Mesaj yazan Aaron ().

Mesajı silen: Yazarın Kendisi ().
  • Mesaj yazan Aaron ().

• Mesaj yazan Aaron ().

• Mesaj yazan Aaron ().

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!