Nasıl Anlarım

• Lezbiyen mi olduğumu çözemiyorum erkeklerden de kadınlardan da hoşlanıyorum. Ama her iki taraf içinde çekici olduğumu söyleyemem . Seks hayatım komple bitmeli mi ;( :?: :?: :?:

• Support

Konuyu onayladı.
  • Seni çekici bulacak birileri mutlaka çıkar, çok çekici olup kendini çekici bulmayan insanlar da var.

Böyle bir durumda neden cinsel hayatın bitiyor olsun ki :)

• Lezbiyen mi olduğumu çözemiyorum erkeklerden de kadınlardan da hoşlanıyorum. Ama her iki taraf içinde çekici olduğumu söyleyemem . Seks hayatım komple bitmeli mi ;( :?: :?: :?:

amaç illa birine söylemek ise?bu şart ise?allahın emri ise?libriz.com sitesine girin hem gerçekten söylemek mecburiyetindeyim i yaşayın hem konuşun rahatlayın hem ne şiş yansın ne kebap hem ne aile yi üzün kırın incitin filan filan ...

• bende biseksüel olduğumu düşünüyorum yardım eder misiniz

• Her erkek çekici değildir, yakışıklı da değildir. Her kadın da güzel değildir. Komple bitirsinler mi ? Hem cinsel hayat nasıl bir şeydir ki hakikaten kimlikler ve tercihlerin dışına çıkıp bunu kendi başına masaya yatıralım, hastanın durumuna bir bakalım.

İster çekici ister itici olsun, her beğenenle birlikte olunmayacaksa ki adı farklı konur bunun, insan ilişkilerinden ve insandan bahsediyoruz sanırım , bir kişinin dişiliğinden ziyade kişiliği ön plana çıktığında inan çekicidir o .

Hiç de beğenilecek bir tarafım yok ama şu beni beğendi, cümlesini sorguya dönüştürelim mi ? Ne yapacağız şimdi ? Cevabı insani olmalı ...

Okura not : Eski gramofonlar gibi çatıya saklanmış aşk, eyvah eyvah.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!