Seni anlatan ve tanımlayan şarkı?

• Tek bir şarkı seçin, severek dinlemeniz önemli bile değil veya kimin söylediği, ama dinlediğiniz zaman sizi gerçekten sorgulatıyor olmalı, sizin şarkınız hangisi?

Benim şarkım MOĞOLLAR BIRŞEY YAPMALI

• Nikopol

Konuyu onayladı.
  • zeynep casalini - duvar beni çok etkilemişti özellikle o sözlerin bana söylendiğini düşününce :) benimle bir daha asla aynı yolda yürümezmiş, benimle yürüyene yolda tuzaklarım varmış, bana çarpa çarpa nasır tutup ağlaya ağlaya yosun tutarmış. Bir söz söylemek için ölmek mi gerekirmiş cesaret edip elimi taşın altına sokacakmışım peeh. Neyse her dinlediğimde kırdığım kalpleri düşünüp kendime kızmamı ve duygusuz kalbimi sorgulamamı sağlar.

• zeynep casalini - duvar beni çok etkilemişti özellikle o sözlerin bana söylendiğini düşününce :) benimle bir daha asla aynı yolda yürümezmiş, benimle yürüyene yolda tuzaklarım varmış, bana çarpa çarpa nasır tutup ağlaya ağlaya yosun tutarmış. Bir söz söylemek için ölmek mi gerekirmiş cesaret edip elimi taşın altına sokacakmışım peeh. Neyse her dinlediğimde kırdığım kalpleri düşünüp kendime kızmamı ve duygusuz kalbimi sorgulamamı sağlar.

MOĞOLLAR şarkının ilk kısmında şunu söylüyor, yolun ortasında henüz 16sında, vuruyorlar oysa birşey yapmalı, diğer nakaratta sonrada, yolun ortasında henüz 16sında , insan insanım diyorsa bişey yapmalı, işte ben hep 16 yaşındadi çocuk oluyorum bu şarkıda, ve hep diyorum ki göre göre neden kimse birşey yapmıyor yada yapmadı, aslında bu şarkı beni bölüp parçalıyor, şimdi o kadar çok insanlara yardım etmek el uzatmak istiyorum ki anlatamam

• Yener Çevik - Senden Gizledim

Güzel şarkı, özellikle hasta işi tam benim ruh halimi anlatıyor 😏 rap dinliyorsun anlaşılan, benim bir özel şarkımda MEL - ENDİŞE tavsiye ederim

• Güzel şarkı, özellikle hasta işi tam benim ruh halimi anlatıyor 😏 rap dinliyorsun anlaşılan, benim bir özel şarkımda MEL - ENDİŞE tavsiye ederim

rap pop trap (yabancı/türkçe) kulağıma hoş gelen ne varsa hepsini dinliyorum. :)

• rap pop trap (yabancı/türkçe) kulağıma hoş gelen ne varsa hepsini dinliyorum. :)

Ben müzik konusunda çok seçiciyim, oto ses sistemleri ile uğraştığım için duymak istediğim akustik biraz farklı, misal YouTube ' infinity videohup' mükemmel cover yapıyorlar, yada o günkü ruh halime göre hard Rock yaz 1 saatlik solo patlaması yaşarsın (kafan kaldırırsa), yada nebilim görselde önem veriyorsan fraules girl (elena yatkina), yada rnb asıl önceliğim '6ix9ine, nicki Minaj' fefe' bu adamın aykırı tipine bayılıyorum (adama değil 😂), yani müzik çalarken kemiklerimi titretecek güce sahip olmalı yoksa hiç çalmasın 💪😈🤘

• Ben müzik konusunda çok seçiciyim, oto ses sistemleri ile uğraştığım için duymak istediğim akustik biraz farklı, misal YouTube ' infinity videohup' mükemmel cover yapıyorlar, yada o günkü ruh halime göre hard Rock yaz 1 saatlik solo patlaması yaşarsın (kafan kaldırırsa), yada nebilim görselde önem veriyorsan fraules girl (elena yatkina), yada rnb asıl önceliğim '6ix9ine, nicki Minaj' fefe' bu adamın aykırı tipine bayılıyorum (adama değil 😂), yani müzik çalarken kemiklerimi titretecek güce sahip olmalı yoksa hiç çalmasın 💪😈🤘

Şunlar hoşuna gidebilir

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 4 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!