Photoshop basit manipülasyon çalışmam (Cyberpunk)

• efecan_cyberpunk_manipulation_work.png

Can sıkıntısından yapmış olduğum cyberpunk temalı basit bir manipülasyon çalışmam. :)

Kullanılan Materyaller.

Kullanilan-materyaller.png

• Bir dişi savaşçı kostümü neden bu kadar seksi olurki, düşman kerkinerekmi öldürecek 😁, ayrıca kız aşırı güzel ve çok sert bakıyor, kostüme cuk oturmuş, ama hala çinde ne işi var onu çözemedim.

Harika olmuş 😉

• Bazı alakasız şeyleri birleştirmeyi severim japonyada olması ondan kaynaklı dsfkljd.d
    Tasarımlarda mekan/çevre'den çok modele odaklanmayı severim ama bu model'in yüzünde 5kg makyaj olduğu için pek birşey yapmadım sadece ışık çevre ışık yansımaları vs. yaptım. :)

• Tanrı önce erkeği yarattı, aradan pek Bi zaman geçti ve yarattığı kadını meleklere gösterdi, melekler ise ama birşey eksik dediler, tanrı ise biraz boya ile düzelir onuda kendileri yapsın ben bu kadar yapabildim 😂 o yüzden o 5 kg makyaj

• Tanrı önce erkeği yarattı, aradan pek Bi zaman geçti ve yarattığı kadını meleklere gösterdi, melekler ise ama birşey eksik dediler, tanrı ise biraz boya ile düzelir onuda kendileri yapsın ben bu kadar yapabildim 😂 o yüzden o 5 kg makyaj

konu hemen hızlıca kapansın seri linç geliyor gibi hissediyorum. :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!