Makatta ıslaklık ve akıntı

• Ekimin başları gibi korunmasız bir ilişki yaşadım. Bir ya sonra test yaptırdım hiv için bütün değerlerim normal çıktı anti hiv ise 0,216

İlişki yaşadığım kişi de zevk suyu dediği bir şey vardı analdan akan. Bende de ona benzer bir şey oldu gibi. Anal bölgede bir ara ıslaklık gibi bir şey hissediyordum. Sonra mastürbasyon yaparken bi akıntı var. Dışgı gibi bir rengi var.

Ateş basması da oluyor akşamları (stresli olduğum zaman daha çok hissediyorum) fikirlerinizi alabilir miyim yaş 23 ?(

• Support

Konuyu onayladı.
  • Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı her zaman tedbirli davranmak gerekir. Sadece bahsi geçen hastalıklardan öte yüzlerce bu yolla bulaşan bulaşıcı hastalık mevcut. O nedenle korunma çok önemli o bile bir yere kadar koruyucu. O nedenle partnerinizi seçerken dikkatli olmalısınız.

Winter is Coming:!:

• Bel soğukluğu ile ilgili hiçbir belirti yok ama bende

Penisten beyaz, sarı veya yeşil akıntı olması bel soğukluğu belirtileri arasında.

Yapmanız gereken zaman kaybetmeden bir doktora görünmeniz.

Bir de anal ilişkide zevk suyu diye bir akıntı olmaz! akıntı ya dışkıdan ya da bir hastalıktan kaynaklanıyordur.

• Merhabalar ;

Anlatmış olduğunuz belirtiler bel soğukluğuna işaret ediyor , fakat tam teşhis'in konulabilmesi için üroloji polikliniğine gitmeniz en doğrusu olacaktır.

Bu size ufak bir ders olsun korunmasız ilişki yaşamayın.

Sevgi ve saygılarımla...

• Penisten beyaz, sarı veya yeşil akıntı olması bel soğukluğu belirtileri arasında.

Yapmanız gereken zaman kaybetmeden bir doktora görünmeniz.

Bir de anal ilişkide zevk suyu diye bir akıntı olmaz! akıntı ya dışkıdan ya da bir hastalıktan kaynaklanıyordur.

O hastalık bel soğukluğu olabilir mi?

• Yüksek ihtimal, tabi yapmanız gereken en doğru şey zaman kaybetmeden bir doktora görünmeniz.

Doktora gittim. Genel cerraha. İdrar kültürü ve testi yaptırdı. Makatta çatlak var dedi k yapar dedi. Verdiği ilaçları kullanıyorum. İlaçlardan sonra geri dönüş yapacam. Umarım kimsenin başına gelmez, gelirse de yardımcı olmuş oluruz bu geri dönüşle.

• Doktora gittim. Genel cerraha. İdrar kültürü ve testi yaptırdı. Makatta çatlak var dedi k yapar dedi. Verdiği ilaçları kullanıyorum. İlaçlardan sonra geri dönüş yapacam. Umarım kimsenin başına gelmez, gelirse de yardımcı olmuş oluruz bu geri dönüşle.

İlaçlardan sonra düzeldi şuan bir problem yok.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!