Ölmek istiyorum artık

• 35 yaşında bayanım deli gibi sevdiğim bir kız var o da beni seviyor ilk o beni sevmişti zaten ben ona çok yanlış yaptım ilk dönem hakaret vsss. O da çekti kendini benden halen beraberiz ama eskisi gibi değil benimle 😞 artık acıdan ölmek istiyorum onu çok seviyorum ne yapıcam bilmiyorum artık ne şevkati ne ilgisi var ||

• İlk dönemler dediğinizin üzerinden ne kadar zaman geçti? Ne kadar zaman sonra birlikteliğiniz başladı? Yaptığınız hatalar yüzünden özür dilediniz mi ve sizi affetti mi yoksa onları halının altına mı süpürdünüz ya da o hataları hiç konuşmadınız mı? Araya giren soğukluktan sonra siz de kendinizi çektiniz mi?

• 3 yıl oldu tanıyalı defalarca özür diledim kendimi de düzelttim o da bazen düzeliyor ama tam değil ben konuşunca bu konuyla ilgili zaman diyor hep

• 3 yıl önce olan bitenin bugünlere sirayet edip acı çekmenize sebep olması çok acımasızca geldi açıkçası. Bi şeylerin netlik kazanması lazım yoksa ikiniz de çok hasar alacaksınız gibi geliyor.

• Bütün problemler, insanlar nedense oturup acı şeyler hakkında sakince konuşamadıklarında ortaya çıkar, küskünlükler biriktirir, sitemler, sinirlerini bozar ve birbirlerinin hayatını mahvederler ve sadece acı olan hakkında konuşmanız gerekir.

• Dilbilgisi hataları için özür dilerim.

Umutsuzluğa kapılmayın - her şey yerine oturacak.

• Bence konuşmayı dene çünkü böyle giderse iki tarafın depresyona girme şansı artar ?( Eğer konuşmazsa onu zorla konuşmaya çünkü böyle olmaz özür dilemişsin zaten :| zorlamana rağmen konuşmazsa direk sen küs bu sefer ona

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!