Trans bireylere karşı bir ilgi

• Son zamanlarda hergün istemsizce kadınsı trans bireylere karşı bir ilgi duymaktayım aslında bu durumu çok önceden farketmiştim fakat öylesine gelip geçici bir durum olduğunu düşünüp pekde irdelemeyip düşmemeye çalışmıştım ilgim körermişti diyebilirim fakat son zamanlarda kadınsı trans bireylere karşı olan duygu ve hislerim nedensizce artmaktadır bunun çevre toplum psikolojisi ile ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum kendiliğinden gelişen bir durum, yani açıkcası kendimi heteroseksüel birey olarak biliyorum fakat kadınsı trans birey heteroseksüel bir kadına göre daha ilgi çekici geliyor ve bu durum açıkcası biraz kafamı karıştırıyor, sizin bilgi ve tecrübeleriniz fikirleriniz nedir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Efecan: kelime düzeltme ().

• En İyi Yanıt
    • Resmi Gönderi

Transeksüel bir bireyle birlikte olmak seni eşcinsel veya biseksüel yapmaz. Kadın kadındır. Dolayısıyla sen yine bir kadınla beraber olmuş olacaksın, heteroseksüellik karşı cinse ilgi duymaktır.

Çekici bulmanın sebebi belki de seni daha iyi anlayabileceklerini düşünmendir. Biz LGBTI bireyler insanlara karşı daha anlayışlıyız, dünya bizi anlamadığı için biz dünyayı anladık. Uzaktan uzaktan ilgi duyup kafa yormaktansa, arkadaş ol translarla, otur sohbet et. İlla ki "Dur bir tanesiyle yatayım bakalım ne olacak?" diye görüşecek değilsin. İnsanız, insansın.

Sağlıcakla. :saint:

• Malesef aynı durum bendede var. Yakınlarımdan kimse bilmiyo söyliyemiyorum küçükken bir olay yaşamıştım beni psikoloğa felan götürmeye çalıştılar bende daha çok içime kapandım hiç trans arkadaşım olmadı keşke olsa hiç karşıma bile çıkmıyo arıyorum yok yani sadece sohbet etmek istiyorum ama yok antalyada bir yer biliyosanız söyleyin gidiyim tanışıyım birileriyle benim yaşadığım olayları karşındakinin ne zorluklar çektiğini anlatmak istiyoruma yok yani birilerine açılmam lazım artık kaç yıldır içimde tutuyorum sohbet etmek istiyorum bu konu hakkında ama yok 😢😭

• Resmi Gönderi

Malesef aynı durum bendede var. Yakınlarımdan kimse bilmiyo söyliyemiyorum küçükken bir olay yaşamıştım beni psikoloğa felan götürmeye çalıştılar bende daha çok içime kapandım hiç trans arkadaşım olmadı keşke olsa hiç karşıma bile çıkmıyo arıyorum yok yani sadece sohbet etmek istiyorum ama yok antalyada bir yer biliyosanız söyleyin gidiyim tanışıyım birileriyle benim yaşadığım olayları karşındakinin ne zorluklar çektiğini anlatmak istiyoruma yok yani birilerine açılmam lazım artık kaç yıldır içimde tutuyorum sohbet etmek istiyorum bu konu hakkında ama yok 😢😭

Gel bana açıl, ben sana neyin ne olduğunu anlatırım. Eziyet etme kendine, sen sana sorunlusun diyenlere bakma. Hepimiz bu yollardan geçtik, birbirimize destek olmak için buradayız.

• Malesef aynı durum bendede var. Yakınlarımdan kimse bilmiyo söyliyemiyorum küçükken bir olay yaşamıştım beni psikoloğa felan götürmeye çalıştılar bende daha çok içime kapandım hiç trans arkadaşım olmadı keşke olsa hiç karşıma bile çıkmıyo arıyorum yok yani sadece sohbet etmek istiyorum ama yok antalyada bir yer biliyosanız söyleyin gidiyim tanışıyım birileriyle benim yaşadığım olayları karşındakinin ne zorluklar çektiğini anlatmak istiyoruma yok yani birilerine açılmam lazım artık kaç yıldır içimde tutuyorum sohbet etmek istiyorum bu konu hakkında ama yok 😢😭

umarım sohbet edebileceğin birisi ile tanışırsın bu arada antalyalı olduğunu bilmiyordum, bende antalyalıyım :)

• Transeksüel bir bireyle birlikte olmak seni eşcinsel veya biseksüel yapmaz. Kadın kadındır. Dolayısıyla sen yine bir kadınla beraber olmuş olacaksın, heteroseksüellik karşı cinse ilgi duymaktır.

Çekici bulmanın sebebi belki de seni daha iyi anlayabileceklerini düşünmendir. Biz LGBTI bireyler insanlara karşı daha anlayışlıyız, dünya bizi anlamadığı için biz dünyayı anladık. Uzaktan uzaktan ilgi duyup kafa yormaktansa, arkadaş ol translarla, otur sohbet et. İlla ki "Dur bir tanesiyle yatayım bakalım ne olacak?" diye görüşecek değilsin. İnsanız, insansın.

Sağlıcakla. :saint:

Yorumun için teşekkür ederim :)

• Antalyalıyım ama şuan yurt dışındayım gelicem şu pandemiden kurtulsaydık bi antalyada olanlar için etkinlik yapabilirdik kale içinde ışıklarda felan

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!