Ruh sağlığınız nasıl?

• Bunun tuhaf bir soru gibi görünebileceğini biliyorum ama sadece merak ediyorum. Nasılsın?

• Kötüydü ama bugün kendimi toparlama aşamasına geçiş yaptım neyse ki. Bir şekilde devam etmek zorundayız sonuçta 🥰

• Yaren 10/10 soru hiç tuhaf değill, ben kendimi 10 yaşından beri bok gibi hissediyorum, kaygı bozukluğum, yıllardır majör depresyonum var. Sağolsun bu ülke yüzünden bir kaç senedir de sinir hastasıyım :| Ayrıca koronayım ve migrenim var söxnjhvhhsvxxv galiba ölmüşüm ben

• Ufaktan depresyon belirtileri ve anskiyeteyi bir kenara bırakırsam iyiyim ya.

• Hayatım boyunca unutamayacağım bi yük taşıyorum artık 🥺, kendime tahammülüm giderek azalıyor. 😒

• Niye mutsuzsunuz böyle 🥺

Kendi adıma cevap verecek olursam, bi kere işler ters gitmeye başladı mı peşi sıra geliyor sanırım her şey üstüme üstüme gelmeye başladı. Bir de pandemi ve karantina da üstüne eklenince tadından yenmiyor resmen :(

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 91 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!