Yardım Lazım

• Öncelikle hepinize selam dostlarım çok fazla forum tecrübesi olan bir kimse değilim yazım ve imla hatalarımdan dolayı hepinizden özür dilerim

Benim çözemediğim kafayı yediğim bir sorunum var ne olduğunu bilmediğim için sorun diye kalıplaştırdım 22 yaşında bir erkeğim ve bu zamana kadar cinsel tercihim karşı cinsden yanaydı 1 yıldır devam eden güzel giden bir ilişkim var ve herşey son 1 haftadır çocukluk zamanlarımı hatırlamamla başladı çocukken annemin kıyafetlerini giyerdim o evde yokken makyaj yapardım zamanla bu kayboldu tabi hayatımın ve ergenliğimin bazı ufak dönemlerinde bu istek geldi ama kısa süreli 3-4 günlük şeylerdi ve yeltenmiyordum bile ama şuan öyle bi haldeyim ki kimseyle düzgün bi iletişim kuramıyor yemek yiyemiyorum boş boş etrafa bakıyorum hayatım boyunca hep karşı cinsin kıyafetleri çok hoşuma gitti ergenliğimde de çocuklugumda da şuan da azgın yada dürtülerini kontrol edemeyen değil tam aksine sakin ruh halinde olan biriydim ve 3-4 gündür hiç bir taraf ilgimi çekmiyor cinsellik içimden gram gelmiyor ve tek yapmak istediğim şey kız gibi giyinmek ve bunu azgınlık yada o tarz bişey olarak değil içimden öyle geldiğim için istiyorum kafamda bunu atlatmaya çalışıyorum ne yapmalıyım diye düşünüp psikolojik destek mi almalıyım diye düşünüyorum içimden bi ses bacak kıllarından kurtul önce diyor kafamın içinde resmen 2 kişi var

Bana n’oluyor Ne yapmam lazım...

• Sinisterkedi

Konunun başlığını değiştirdi. Eski Başlık: “Allahını Seven Defansa Gelsin.” Yeni Başlık: “Yardım Lazım.”

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!