İlk sex için tavsiye ?

• Merhaba uzun süredir görüştüğüm bey ile artık cinsel ilişkiye girmek istiyorum onun tecrübesi var ama benim yok neler önerirsiniz?

kadın iç çamaşırı alacak benim için ve türbanlı fantazisi istiyor deneyimli biri öneri verirse çok memnun olurum :saint:

• Temiz ol, parfüm ve deodorant kullan. Makyaj tavsiyelerini oku. Kas gevşetirici, analjezik kullan. Çilekli draje kullanabilirsin. Kavman yap. Soğan sarmısak yeme.

• hangi pozisyonlar kolay olur peki

Temiz ol, parfüm ve deodorant kullan. Makyaj tavsiyelerini oku. Kas gevşetirici, analjezik kullan. Çilekli draje kullanabilirsin. Kavman yap. Soğan sarmısak yeme.

• duygusal olarak yakınlık hıssemıyosanız birbirinize nıye bole bişi yapıyosunuz.sevmedıgınız bırıyle sırf yakısıklı dıye tenı cekıyo dıye nası yatarsınız?

bu kafada olunca 2 haftada leyla mecnun sanıyosunuz bızım olayımız farklı dıyosunuz 1 sene gızlıl gızlı bulus sonra olay bıtsın.

YANLIS ANLAMA YERDIGIM YOK , AMA BU SEY BOYLE OLMAMALI..

• duygusal olarak yakınlık hıssemıyosanız birbirinize nıye bole bişi yapıyosunuz.sevmedıgınız bırıyle sırf yakısıklı dıye tenı cekıyo dıye nası yatarsınız?

bu kafada olunca 2 haftada leyla mecnun sanıyosunuz bızım olayımız farklı dıyosunuz 1 sene gızlıl gızlı bulus sonra olay bıtsın.

YANLIS ANLAMA YERDIGIM YOK , AMA BU SEY BOYLE OLMAMALI..

Hissediyoruz zaten uzun süredir sevgili olarak takiliyoruz neden bu kadar karşı çıktın?

• Duygusal olarak bir hoşlantı yok ise aranızda güzel gecemez diye biliyorum :)

Ayaklarımı yerden kesecek bir mutluluk istiyorum dedi,

Bir gün boynunda asılı bir iple bulduk.

:rolleyes:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!