En son okuduğunuz kitap hangisiydi? Tavsiye eder misiniz?

• milena-ya-mektuplar.jpg

Ben yeni bitirdim. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Nikopol: Görsel bağlantısı düzeltildi ().

• cd.jpg

İngilizce biliyorsanız tavsiye ederim

Kitap okuyacak kadar değil . Okunacaklar listeme ekleyeceğim,teşekkür ederim.

• fi çi pi serisini okudum en son okumadıysan okuyabilirsin

okumadan önce izlemek gibi bir hata yaptım :/ kitabı okuduğumda izlediğim şeyle karşılaştırmak hoş olmaz.
    hafızamdan attığımdı diziyi mutlaka okuyacağım. Teşekkür ederim.

• okumadan önce izlemek gibi bir hata yaptım :/ kitabı okuduğumda izlediğim şeyle karşılaştırmak hoş olmaz.
    hafızamdan attığımdı diziyi mutlaka okuyacağım. Teşekkür ederim.

aaa kötü olmuş ama şöyle diyeyim kesinlikle dizide neredeyse kitaptaki kdr hiçbir şey gerçekçi değil kitabını kesinlikle okumalısın ve inanılmaz güzel ince detaylar var

• aaa kötü olmuş ama şöyle diyeyim kesinlikle dizide neredeyse kitaptaki kdr hiçbir şey gerçekçi değil kitabını kesinlikle okumalısın ve inanılmaz güzel ince detaylar var

Beni ürküten de dizide ki kurgu.Kitaptan uyarlanan film/ dizilerde önce kitap okunup sonrasında film/dizi izlenmeli. Hafızam beni unutkanlıkla onurlandırırsa tabiki de okumak isterim :)

• Beni ürküten de dizide ki kurgu.Kitaptan uyarlanan film/ dizilerde önce kitap okunup sonrasında film/dizi izlenmeli. Hafızam beni unutkanlıkla onurlandırırsa tabiki de okumak ister

kesinlikle önce kitap okunmalı okursan düşüncelerini bekliyorm

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 6 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!