Boş zaman değerlendirmesi

• Pubg oynuyorum bu sıralarda,yeni hobiler de edinilebilir.Arkadaşım resim çizmeye başlamıştı karantinanın başında ama bıraktı şgşsşaçsççdçfçfçfl

• 1 haftadır düzenli olarak streching ve karın kası için spor yapıyorum. Günlük olarak dijital çizim yapmaya çalışıyorum, ders çalışıyorum, minik parçalar besteliyorum, dizi izliyorum, yazılım da öğrenmeye başladım.

Ancak spor haricinde diğerlerini de düzene sokmam gerekiyor. Mesela elimde henüz bitiremeğim 3 tane kitap var, onları da düzenli okumaya başlayacağım. Bu hafta sonu kendime yeni bir haftalık program hazırlayacağım, bu şekilde hedeflerimi daha iyi takip edebilirim. Elimden geldiği kadar evdeki zamanımı değerlendirmek istiyorum 🥺👉👈

• 1 haftadır düzenli olarak streching ve karın kası için spor yapıyorum. Günlük olarak dijital çizim yapmaya çalışıyorum, ders çalışıyorum, minik parçalar besteliyorum, dizi izliyorum, yazılım da öğrenmeye başladım.

Ancak spor haricinde diğerlerini de düzene sokmam gerekiyor. Mesela elimde henüz bitiremeğim 3 tane kitap var, onları da düzenli okumaya başlayacağım. Bu hafta sonu kendime yeni bir haftalık program hazırlayacağım, bu şekilde hedeflerimi daha iyi takip edebilirim. Elimden geldiği kadar evdeki zamanımı değerlendirmek istiyorum 🥺👉👈

Keşke ben de planlarıma uyabilsem.Ben de uzun zamandır şarkı yazmak istiyorum,benim de bitirmediğim kitaplar var.Üniversitenin ödevleri de var tabii ,onları da yapıyorum.Yaptığım tek şey yemek yemek,uyumak ve pubg oynamak :/

• Keşke ben de planlarıma uyabilsem.Ben de uzun zamandır şarkı yazmak istiyorum,benim de bitirmediğim kitaplar var.Üniversitenin ödevleri de var tabii ,onları da yapıyorum.Yaptığım tek şey yemek yemek,uyumak ve pubg oynamak :/

Elinizdeki zamanı doğru kullanmak sizin elinizde 🤡

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 15 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!