Evde zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz?

• Sadece dizi izliyordum 3 haftadır akşama kadar yatarak. Şuanda şarkı dinliyorum ilk defa farklı bir şey yapıyorum. Toplumla bütünleşiyorum tabii internetten. Ben alıştım evde kalmaya 1 yıla yakın evin dış kapısının yakınları dışında dışarı çıkmamışlığım var. Çok iyi geliyor. Shameless ın 5-3. Bölümündeyim 1 haftada bu kadar izledim. Yarın yasak gelir diye söylentiler vardı etrafta. Artık zor olacak herkes için. Dizi izle şarkı dinle yemek ye kitap oku sohbet et telefonda ya da video call falan. Kendini sıkılmadığına inandırmaya çalış. Her şey gönlünce olsun.

• Çok sıkıcı ve bunaltıcı. Alkole sarmamaya çalışıyorum şimdlik dizi ve film. Öyle bazılarının önerdiği gibi kitap, kişisel gelişim falan zor işler sıkıntıda iken hiç yapamıyor insan, spor bile yapamıyorum. Umarım iyice depresyona girmem

" Hiçbirşey rastlantı değildir!" sm

• TV çöpten programlar. İnternet çekerse iyi ki var. Filmler diziler sosyal medya falan. Biraz müzik biraz kitap bir tutam da hobi. Evde zaman geçirmek de güzel. 🙋🏻

• Dizi ve film izliyorum. Arkadaşlarımla online oyun oynuyorum. Ders çalışıyorum. (Yavaş yavaş çalışmak ve not çıkarmak beni rahatlatıyor.) Her gün kitap okuyorum, hatta liste oluşturdum önce oradaki kitapları bitireceğim. Uygulama üzerinden okuyorum bu arada.

Sürekli evde olduğum için hep bir şeyler yemek istiyorum, bence bu yüzden spor önemli. Evdeyken daha önce ilgilenmediğiniz hobileri de deneyebilirsiniz, mesela youtube'da bir sürü çizim tekniği videosu var. Ya da değişik yemekler yapabilirsiniz ilgilendiğiniz bir şeyse, bu da iyi hissettiriyor.

• Dizi ve film izliyorum. Arkadaşlarımla online oyun oynuyorum. Ders çalışıyorum. (Yavaş yavaş çalışmak ve not çıkarmak beni rahatlatıyor.) Her gün kitap okuyorum, hatta liste oluşturdum önce oradaki kitapları bitireceğim. Uygulama üzerinden okuyorum bu arada.

Sürekli evde olduğum için hep bir şeyler yemek istiyorum, bence bu yüzden spor önemli. Evdeyken daha önce ilgilenmediğiniz hobileri de deneyebilirsiniz, mesela youtube'da bir sürü çizim tekniği videosu var. Ya da değişik yemekler yapabilirsiniz ilgilendiğiniz bir şeyse, bu da iyi hissettiriyor.

Ayy yemek canın çekiyo bir de yemek yapalım diyorsun bittim. Hüsmen dayı gibi olmayalım 🤣 hobi olayı harika katılıyorum. Tabletten okuyorum ben de ama gözü çok yoruyor ya sende ki okuma tableti mi?

• Not tutarak falan 100 sayfa kadar kitap okuyorum, nereden baksan birkaç saatimi harcıyor :D Yeni bir dil öğrenmeye çalışıyorum şimdi ona ağırlık veriyorum hafiften. Onun dışında bilgisayar oyunları .. Ailemle asgari düzeyde konuşarak günümü geçiriyorum ashdgash

• Günlerimi uyuyarak ve Yasak Elma dizisini izlemekle geçiriyorum.Dizi niyeyse bağımlılık yaptı normalde Türk dizilerini de pek sevmem gşşsçaçaççsaçaççs Dizi de entrika dolu.Muhtemelen dizide güçlü,güzel,kurnaz kadınlar olduğu içindir.

• Bu konu misafirlerden gizlenmiş 14 mesaj daha içeriyor, lütfen Kayıt Olun veya okumaya devam etmek için Giriş Yapın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!