KPCats01 adlı kullanıcının mesajları

Evet video icerisinde lgbt bireylerini elestiren kisiler mevcut ancak sizin vermek istediğiniz mesaji tam olarak anlayamadim

İzleme, hatta yorum yapmayı bile gereksiz buluyorum ama madem konuyu açmışsınız düşüncelerimi yazayım

nerede bir islamcıyla karşılaştıysam ve konu eşcinselliğe geldiyse eşcinsellik sapıklık, sapkınlık, hastalık, lut kavmi, allah lanetlemiş, helak olacağız... dışında bir argümanla karşılaşmadım. karşılaştığım en iyimser islamcısı bu da onların sınavı, gözümüze sokmasınlar, kimseyi özendirmesinler evlerinde ne yapıyorlarsa yapsınlar... şeklinde

kısacası islamcılardan bıktım, tiksiniyorum

Ever Islam'cıların cogunun vermis oldugu hep aynj ornek bu ornege gelicek olursak yani şu meşhur Lut Kavmi ne Artik gercekten bizlerin Lut Kavmi ilr kiyaslanmamizdan bende sıkıldım ama bu insanlar bu sekilde öğrenmiş saygi duyarim mutlaka bir gun gelicek bu konu hakkinda daha bir bilgi sahibi olucaklar sahsen ben oyle umut ediyorum inancim geregi Yaraticimdan umit kesilmez Lut kavminde yapılanin escinsellikten ziyade yapmış olduklari taciz fuhusluktan sapkinlik boyutuna gelmis alismis olan bir toplum var yani belki siz bir eşindesiniz ama siz hatta escinseller degil tum Bireyler bu kavmin yapmis oldugu igrencligi yapmaktan tiksinir yollarda tuvalet ihtiyacini gideren cinsel iliskilerini dışarıda insanlarkn gözlerinin onunde yapmaktan çekinmeyen bir toplum simdi bu davranışlara sahip olan insanlarla Lgbt bireylerinin ne alakasi var ahanda kesin gine cinsel algi evet livata yaptılar ama bazi musluman eşcinsel bireyler bunun doğusundan geldigoni ve bu kimlikle baristiklarini duydum Insanlar cinselliklerinden vazgeçiyorlar ve hic olmazsa sevgiyi aski hissetselerde yanlis olani yapmıyorlar artik bu sekilde bakarsak kisi gunahada girmiste olmuyor artik su algiyi kırılması gerekiyorrr

LGBTİ++ olan bireylerin bazıları femme erkek yada maskulen bayan olabiliyor bu durumda Femme davranışları olan bir kişinin yönelimi tam olarak ne oluyor lütfenn acil cevap ♥ şahsen ben kendimi hep böyle hissettim ve hepte mutluydum ama bunun ismi tam olarak ne olur ltfen

İnsanlar farklılıklardan hoşlanmıyor,zaten sınıf ayrımı yapıyor insanlar.Bir de maalesef bazı lgbti davranışlarıyla diğer lgbti bireylerini yanlış gösterip,eşcinselliği hava atmak için kullandıkları için (kendileri öyle mi ona bile ne diyeceğimi şaşırdım)hepimizi sapık,dikkat çekmek için çırpınan,her gördüğümüz hemcinsten hoşlanan bireyler sanıyorlar.Nasıl kendilerine müslüman diyip de dini kullanıp,bahane eden insanlar var,ama bütün müslümanlar onlar gibi değil,aynı şekilde de öyle.

Cok mantiklı cok guzrl bir yorum oysa Farklı drğiliz buda Hetero olmak kadar olagan bir durum ama gel görrr ki iste ;)

Toplumumuzdaki homofobinin temel neden İslam'dan başka bir şey değil, İslam insanlara nefret aşılıyor.

Sahsen İslam dini İnsana hoşgöruyu saygiyi gosterir ancak bilirsiniz gunumuzun yobazlari insanlari islam dininden nefret etittiriyor Lut Kavminde olan sapkinligin aslinda Escinsrllik degil sirf hersryi zevk ugruna yapan toplumdu ac goz olan toplum nefisleri doymak bilmezdi yemeklerini kusup tekrar yerlerdi herseyleri cinsrllik olmus zaten dinde ters iliski yasak onlar o igrenc seyi yaptilar escinsellik zevk ugruna bir seks yapmak degil zina yapmak degil escinsellik hem cinsine duyulan romantik bir yakinlik sevgi aşk hissi hisler icin bi insan niye gunaha grsin ki interseks olan bir insan 2 cins gibi hayatini sürdürebilir zina yapmadigi surece ama yobazlar illa hayir sizler lanetlisiniz der hep soguturlar sizin inancınıza ve diger insanlarin inanclarina herkese saygım var saygimız var (gayrimuslimler haricinde ve kendini cok musluman sananlar haricinde) :)

Gercekten anlayamıyorum insanlar neden bizlerden bu kadar nefrer ediyor Niye yani ben Islam Dinine inanan bireyim oysa Din saygi ve sevgiyi hoşgörüyü gosterir bu gayrimüslimler sadice nefret eder Yahu Hepimiz insanız biz bu insanlara bu kadar nefret edinilebilecek ne yaptık ki?